I´m drinking tea

8. říjen 2010 | 21.14 |

Právě tady popíjím svůj rituální  "šálek" (opravdu to není malý šálek) čaje. Černý sypaný s ovocnou šťávou - v posledních dnech můj nejoblíbenější. No a při tom popíjení píšu sem a vzpomínám co se za ten den událo. Bylo toho vážně moc.

Celý tenhle pátek nám učitelé opakovali jak nám drží palce a ať to v pondělí a úterý pěkně zvládnem. Opět, jako každý den jsem se také smála se svýma spolužákama. Udělala prozatimní změnu, co se osobní věci týše. Musím ale přiznat, že teˇˇd se cítím ovolněnějš. Nic na mě netlačí, dlouhou dobu jsem teď měla pocit, že na mě furt někdo tlačí a právě teď to je lepší.

Po doučování z matiky jsem s mamkou sedla do auta a jeli jsme na nákup. První zastávka byla v Humanicu. Z toho vyplývá, že mám nové boty na podpatku. U mě nejsou obvyklé, protože jsou na podpatku :). Dále jsem zakoupila hnědou barvu na své vlasy. Pryč s černou ofinou a fialovým zbytkem :D. Z obchodu mám opět (jako vždy) strašně moc dobrot :). Od chipsů až po mřížky z listového těsta polité javorovým sirupem (ňami ňami 8)).

Celý den uběhl a teď tady zase sedím a píšu sem článek. Potom se chci ještě kouknout chvilku na matiku. Potřebuju, aby mi to v hlavě utkvělo a kouknout se na to bude to nejlepší řešení.

Na víkend nějaké extra plány nemám. Jediné co bych ráda provedla je půjčení si bráchova foťáku a jít vyfotit něco pěkného do stromovky, udělat si třeba nějaký náramek, něco pěkného nakreslit, v nejlepším případě napsat další díl toho "literárního díla". Jinak v plánu ani nic jiného nemám.

Teď jdu popřemýšlet nad tou matematikou a zauvažovat co bych Vám sem ještě mohla přidat. Věřím totiž, že jen čtení mého "deníku" nikoho moc nebaví, a tak proto musím vymyslet i něco jiného. Zatím se mějte a pokud se už dnes neozvu, tak pěknou páteční dobrou noc :).

Foto z DA od ByLaauraa

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m drinking tea mix* 09. 10. 2010 - 11:25
RE: I´m drinking tea damn-girl 09. 10. 2010 - 11:46