1.1 - Belgie, Německo, Findsko

17. květen 2013 | 22.03 |

Mám fajn pátek poslouchám tady devadesátky na Óčku, do sbírky mi přibyly další pohledy. Tak proč je sem tedy nepřidat? :)

Belgie
- 730 km za 80 dní
Nejstarší z nejnovějších přijatých pohledů je pohled z Belgie. Šel za mnou úctyhodných 80 dní, i když díky tomu škrabopisu se vlastně ani nedivím:D. Hned u schránky jsem se zachechtla, že mohla poslat aspoň čokoládu, když je to z Belgie :D. Jediný co jsem z pohledu vyčetla bylo, že mi zasílá pohled se zvířetem a že bydlí v malém městě... bohužel více jsem ze škrabopisu nevyčetla ano tam tak či tak ani toho moc nebylo :D

belgie


Německo
- 495 km za 3 dny
Tento pohled mi přišel od slečny, která navštívila jih Afriky, kde viděla na vlastní oči tyto tučňáky a i tam ten pohled zakoupila. Psala mi, že doufá, žemám tučňáky ráda. Pche, proč ne? Jsou to rozkošný zvířátka -také jsem jí to napsala ve zpětné vazbě :)
Dále jsem seo slečně dočetla, že je 32 letá doktorka, která ve volné čase ráda cestuje a v červnu se chystá do Portugalska a ráda chodí do divadla.

nemecko


Finsko
- 1 554 za 3 dny
Fíhá! Koukala jsem, tolik kilometrů a za tři dny? To je rekordman! :D Ne... vážně jsem měla radost z Findska. Hrozněmoc jsem chtěla pohled z Finska a konečně tedy už mám a navíc tam jsoulosové! (btw. jsou to losové ne? :D) Liisa mi do pohledu psala, že je vysloužilá učitelka žijíci ve Findsku v malém městečku,které se jmenuje Pihtipudes. Mají v okolí hodně jezer a také lesů. Mezi její zájmy patří nordic walking, čtení, zahrádkaření a rybaření. Také prý miluje jaro a popřálami krásné prožití jara.

findsko

A teď k mé činnosti, co se postcrossingu týče. Nic nového jsem neposílala, za to jsem udělala zásobu pohledů. Nakoupila jsem pohledy Prahy, poté jsme s kámoškouvykoupily pohledy v Levných knihých (mají tam totiž krásné pohledy cca po 3 korunách, no nekupteto!) a také jsem koupila ještě nějaké pohledy se zvířatama, takže nyní mám zásobu pohledů asi o 35 kusech amám z čeho vybírat. Ještě by to chtělo do zásoby nakoupit známky.
Dále jsem nakoupila nějaké ty nálepky, jelikož lidé mi je lepí na pohledy docela často a vypadá to opravdu hezky. Jen je bohužel docela těžké sehnat pěkné nálepky za přijatelnou cenu. Ještě bych také chtěla sehnat nějaké razítka v podobě smajlíků, ale zatím tedy bezúspěšně :/
Nálepky můžete vidět tady (ty první jsou vystouplé a ty druhé klasické papírové):

nalepky

nalepky2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.1 - Belgie, Německo, Findsko anwiel 18. 05. 2013 - 17:24
RE(2x): 1.1 - Belgie, Německo, Findsko damn-girl 19. 05. 2013 - 12:48
RE(2x): 1.1 - Belgie, Německo, Findsko damn-girl 19. 05. 2013 - 12:50
RE: 1.1 - Belgie, Německo, Findsko tlapka 19. 05. 2013 - 12:00
RE(2x): 1.1 - Belgie, Německo, Findsko damn-girl 19. 05. 2013 - 12:44