1.2 - Nizozemí, Portugalsko, Taiwan

23. květen 2013 | 21.54 |

taiwan2Ano, mám zase nové tři pohledy. Jsem bohatší o dvě nové země a humusáckého "krabička," který po tomto článku poputuje na dno krabice s pohledama.

Nizozemí
- 712 km za 5 dnů
To je ten humusák, o kterém jsem psala na začátku článku. Víte, já opravdu nemám ráda George Michaela, takže tohle je pro mě peklo všech pekel. Co víc, text pohledu je psanej na počítači, vytisknutej a nalepenej na pohled a dělá to na mě obrovskej dojem, že to je text, který dotyčný lepí na všechny své pohledy, které odesílá. Fakt humus:/...

george


Portugalsko
- 2 036 km za 9 dnů
Tento pohled Madeiry je opravdový krasavec a to písmo je boží (můžete vidět fotku textu na úvodní fotce hned nahoře u článku). Vanessa z pohledu vypadá opravdu mile a připsalami, že Madeira je opravdu krásný ostrov a měl by ho navštívit každý. Cheche, to se mi líbí, když lidi takhle píšou, že bydlí na krásném místě... aspoň vím, kam mám cestovat abych to také mohla ohodnotit :D

portugalsko


Taiwan
- 9 021 km za 9 dnů
Pohled se stavbou tohoto typu chci dostat už od prvopopčátku svého postcrossingu, takže jsem šťastná jako blecha, že ho konečně mám! I tato slečna působila opravdu přátelsky v pohledu a také nezapomněla připomenout, že to je skvělé místo, které turisté navštěvují den co den.

A teď pohledy, které jsem odesílala já dnes...tak tedy papoušci jdou do Německa, k 13 leté slečně, jenž byla vcelku náročná a jediné co jsem doma měla byly tyhle papagájóvé, takže tím splňuji nárok s co nejvíc zelenou barvou v pohledu :D.
Pak jeden maják na Ukrainu. Slečna chtěla něco s tématikou moře, má to mít ;)... dále pohled na Týnský chrám do Číny a nakonec noční pohled Prahy směr Dánsko.

papousci

majak

praha

praha noc

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.2 - Nizozemí, Portugalsko, Taiwan tlapka 26. 05. 2013 - 09:25
RE(2x): 1.2 - Nizozemí, Portugalsko, Taiwan damn-girl 26. 05. 2013 - 14:05
RE(3x): 1.2 - Nizozemí, Portugalsko, Taiwan tlapka 26. 05. 2013 - 14:51