Zmatená

13. červen 2013 | 13.04 |

Ano, zmatená. Váha mi klesla na 64 kg, a tak jsem se s dietoložkou domluvila, že přejdu z režimu hubnutí na režim udržovací. Dostala jsem jídelníček, hodně zkrácenej jídelníček a nějak si nejsem 100% jistá jak se správně a vyváženě stravovat do budoucích týdnů. Našetla jsem za poslední 4 dny desítky článků o udžování váhy,o vyvážené a zdravé stravě a stejně v tom furt nějak tápu. Snad se rozsvítí, protože já se do budoucna CHCI stravovat zdravě a vyváženě,vždycky jsem chtěla a nikdy jsem se k tomu nedokázala dokopat... až teď a chci u toho zůstat nadále a chci vědět sama,co je pro tělo dobrý a co špatný a to do budoucna bez odborníků.
Další otázkou je cvičení. Kolikrát týdně optimálně cvičit? Chodím 2x týdně na cvičení - aerobis, jedna lekce trvá jednu hodinu (30 min rozehřátí + 30 min posilování), do toho si dám 1 - 2 (týdně) rotoped a 1 - 2 (týdně) si skočím 200x přes švihadlo plus denně strávím tak 40 minut se psem na procházkách... a furt mám pocit, že toho pohybu je málo.
Musim to nějak vyřešit!

Jinak se mám fajn... až na pár maličkostí. Kdo ale nemá pár maličkostí v dnešní době. Školně se mám tak, že mě vyhodil zpráva. Já vím, že jsem to neuměla, ale tak hnusnej a arogantní být taky nemusel. Průpovídky jako "Dovim se to ještě dneska?" si teda mohl nechat od cesty, to teda jo. Měla jsem tam nakrajíčku a jsem z toho tak znechucená, že už teď se děsim, že budu muset v září na opravu. Hnusný právo! Nebaví mě! Nikdy mi nešlo, nikdy mě nebavilo, furt se mi tam motá jedno přes druhý a teď to mám znechucený ještě víc. V úterý musím na opravu z němčiny... taky zajímavá story. Když jsme to psali poprvé, tak to holkám dala s větou "Vy máte všechno správně až na tu poslední část se slovíčkama, já vám to ale dám." a při poslední opravě mi řekla "Vy máte všechno správně až na tu poslední část se slovíčkama, no já vám to dát nemůžu." Tak sakra, kde je spravedlnost? Jednou to dá a pak podruhý za jedno a to samý ne? Navíc, když jsem měla 2/3 z testu určitě správně. Jsem naštvaná, takže v úterý znova a tentokrát jen ty slovíčka.
A ve středu mě čeká management cestovních kanceláří, tam si docela věřím :)

Mamka mi v pátek letí na týden do Turecka a já tady budu s bráchou a tátou sama. Vůbec se netěšim. Netušim co tady s nima budu dělat, nejsem zvyklátady s nima být tak dlouho sama bez mamky, navíc to jsou gramláci na vaření a venčení psa jim taky nic neříká... víc jak polovina věcí bude zas na mě... achjo. Asi uteču k babičce! :D

Mimochodem mám nový mobil. S tím právem mě vytočil natolik, že jsem si prostě musela udělat radost. Už dlouhou dobu jsem chtěla svůj iPhone 3G vyměnit za novouverzi... aktuálně mám teda iPhone 5... naprostá spokojenost. Nejdřív jsem si ho chtěla kupovat z peněz našetřených z práznin, ale to bych celé prázdniny šetřila jen na mobil a z prázdnin by teda nic nebylo. Navíc jsme s mamkouudělaly všechny pro a proti jestli koupim z peněz najednou nebo přes t-mobile na splátky. T-mobile ze všech stran vyšel líp, takže ho mám přes něj. Za těch 14 dní co ho mám jsem ale zatím nelitovala ani jednou 8)

A já se teď seberu a musim ještě skočit na poštu a se psem a večer by tady ještě měl přibýt článek o  postcrossingu! :P

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zmatená boudicca 13. 06. 2013 - 21:13
RE(2x): Zmatená damn-girl 13. 06. 2013 - 21:23
RE: Zmatená tlapka 20. 06. 2013 - 22:18