Je to tam! Prázniny!

22. červen 2013 | 15.47 |

Už se tak stalo ve středu, ale já jsem tak děsně líná něco namáhavějšího dělat, že to píšu až teď. Od středečního dopoledne mám prázdniny!

Němčinu jsem opravila a to jen díky tomu, že jsem slovíčka opsala z taháku na mobilu. Ehm, já vím. Byly tam zrovna jen ty slovíčka, které jsem drtila poslední tři dny před tímto testem a prostě jsme si je stejně nezapamatovala a nevím je doteď.
Ve středu jsem prázdniny ptevřela úspěšně složenou zkouškou z managementu cestovních kanceláří. Vytáhla jsem si otázku "Fortfaitový zájez" (= zájezd, který cestovka vytváří přesně podle přání zákazníka) a jelikož jsem tuhle otázku i vypracovávala, tak mám za je1! 1 jsem vůbec nečekala, takže jsem opravdu ráda.

Ročník uzavřený ale ještě úplně nemám. V září musím odevzdat několik úkolů do jednoho předmětu. Musím také opravit zkoušku z práva, ze kterého mě vyhodil a hlavně musím odevzdat prvních 10 stran závěrečné práce. Právě ten kus závěrečné práce mi uzavře druhý ročník a pustí mě do závěrečného třetího. Za rok bych měla tedy končit s označením dis(grafik) :D. Myslela jsem si, že hned poté si budu hledat práci, ale začlo mě hlodat svědomí někdy v zimě, takže jsem se rozhodla, že si zkusím ve zkráceném období (jeden rok) dodělat ještě bakaláře. Aspoň to zkusit :)

Mám tedy prázdniny. Co budu dělat? V prvé řadě budu chodit do práce, hned na kraji července jedu na Rock For People, v polovině měsíce navštívim svůj třetí koncert Depeche Mode a na konci měsíce jednu na výlet do Krakova. Na začátku srpna bych chtěla navštívit rodiče na dovolené (každý rok v létě jezdí na týden někam do chatiček po ČR) a to je zatím tak vše, co mám naplánované.


Teď jsem douklízela dům (vysávání, vytírání) a večer se chystám k Maude (kamarádce) na návštěvu. Bude rozlučka jelikož odlítá na prázdniny pracovně do Londýna. Zítřejšek mám pracovní. Musím tam být už ve 12 dopoledne, bude tam totiž někdy do 16:30 probíhat dětská oslava a vyžádali si mě takhle brzo. Nic zajímavého v nejbližší době na podnikání už nemám.
Také se teď musím umírnit s posíláním pohledů. Nemám moc peněz a počítám, že ještě měsíc je mít nebudu. To je tak, když si někdo pořídí nový telefon a také se musí objednat ke kadeřnici (je fakt, že už to mám dost hrozný) a ještě k tomu jede na festival! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Je to tam! Prázniny! tlapka 23. 06. 2013 - 12:09
RE: Je to tam! Prázniny! boudicca 23. 06. 2013 - 23:49