1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL

16. červenec 2013 | 13.03 |

Tak dlouho jsem odkládala další článek o pohledech z postcrossingu až se mi to tady nakupilo a nešlo to odkládat dál. Jsem v poslední době hrozně línej člověk. Pustím se tedy do toho a půl je hotovo :D.

Tedy... začneme

Austrálie
- 15 622 km za 9 dní
Chlapec tedy do pohledu nic nenapsal... akorátjen to, že zdraví u Austrálie aže se jedná o filmovou australskou pohlednici. Co víc? Pohled se mi líbí... mám ráda pohledy se zajímavostmi o zemích.

au1

Bělorusko
- 994 km za 9 dní
Alexandra z Minsku mi k pohledu psala, že se jedná o její oblíbené místo v centru a hrozně ráda tam vždy posedí a relaxuje. Pohled se mi líbí... asi se budu opakovat, ale opět - mám ráda, když mi lidé pošlou pohled s nějakým jejich oblíbeným místem :P

by1

Finsko
- 1 300 km za 7 dní
Hanně je 24 let a žije v Espoo (Finsko). Na pohledu mi zasílá jednu zneznámějších soch v jejich hlavním městě - Helsinkách. Jedná se o místo, kde se lidé často schází a poté společně někam vyráží, takže přesně jako nás kůň na Václaváku :D Ty jo... kdo by řekl, že to je ve Finsku? Já to prvně totiž dle obrázku tipovala na Německo.

fi1

Finsko
- 1 255 km za 11 dní
Sanna, které je 24 let mi zaslala tento pohled, na kterém můžete vidět starou fotku, která dokumentuje otevírání butiku Stockmann. Nu, co říci. Asi by se mi to mělo líbit, jelikož už jednou mám prostě na profilu napsané, že bych ráda přijímala blackandwhite pohledy, ale no... moc se mi nelíbí.

fi2

Německo
- 182 km za 5 dní
Nad tímhle pohledem jsem koukala očima. Je totiž z Německa od Němky, to je normální, ale on je psaný v češtině! Steffi bydlí totiž v Bavorsku, ale učí se česky. Musím uznat, že její čeština byla opravdu dobrá, na to že se teprve učí. Tento pohled zakoupila v Manchesteru, když tam byla na víletě amůžete tam vidět několik včel, které se nacházejí různě po města... včela je totiž symbol tohoto města,
Pohled je dosti můj oblíbený, snad jen kvuli té češtině, ale ta včela je taky hezká zajímavost a pohled je udělaný hezky :)

pise.cz/img/306990.jpg" alt="de1">

Německo
- 526 km za 4 dny
Sira v pohledu píše, že pracuje v lékárně... víc jsem se bohužel z pohledu nedozvěděla krom pozdravů a "Happy postcrossing." Jinak se mi ale pohled líbí a nmám mu co vytknout, zvířátka jsou zvířátka :D

de2

Kanada
- 6 890 za 9 dní
Nicmoc jsem se nedověděla akorát, že prý hodně pozdravů z Thurde Bay (či jak, je to naškrábaný :/). Prvně, když jsem to vytáhla ze schránky, tak jsme si říkala co to sakra je. Čím víc se na to ale dívám, tím víc se mi to líbí :) :P... moderní umění je moderní umění nu, ale ne... opravdu... tohle se mi vážně líbí!

ca1

Nizozemí
- 709 km za 7 dní
Na pohledu nic není akorát adresa, ID a fialová kytka s oranžovym xichtem. Je to kreslený nějakým malým dítětem a já si říkám, proboha, proč mě trestaj tímto? Nemám ráda dětský malůvky opravdu ne a ani nad tím nehodlám slintat, jak je dítě šikovný, že něco takového ve svém maličkatém věku dokázalo stvořit, ne fakt ne a ještě jednou ne... a obrázek pohledu samotný to teda taky moc nezachránil. Krabicovej favorit!

nl1

Rusko
- 2 233 km za 22 dní
Krásně typicky ruskej pohled, jak můžete vidět :D Přišel mi v obálce, což mě teda vcelku zamrzelo :/ Na pohledu můžete vidět monument ruskýho Tsara Petera.

ru1

Ukrajina
- 1 145 km za 12 dní
Ano, Barcelona... jedná se totiž o pohled poslaný z Ukrajiny jenž byl zakoupený v Barceloně. Jenya bydlí na Ukrajině a psala mi, že doufá,že se mi líbí pohled, prý jí ho kamarádka zakoupila pro mě v tom Španělsku. A mně se líbí, je to krásný blackandwhite pohled, tak co by se mi nelíbil :)

ua1

USA (Florida)
- 8 137 km za 9 dní
Aaaaa už konečně moji naprosto úžasní delfíni z Floridy, které mi zaslala Jennifer společně s Bobem. Píšou, že delfíny pozorují často, protože na Floridě jich je prý dost. Dále píší,že delfíni jsou hrozně přátelská zvířata a oni sami mají jako domácí zvíře dva ptáčky. Z tohoto pohledu jsme byla štěstím bez sebe jako nikdy, prostě delfíni áááá 8)

usa1

 

A ještě tady mám bonus :P nejedná se o postcrossingovej pohled... tenhle pohled mi totiž poslala mamka, když byla na dovolené v Turecku :)

mamka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL tlapka 16. 07. 2013 - 17:04
RE(2x): 1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL damn-girl 28. 07. 2013 - 10:53
RE(3x): 1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL damn-girl 28. 07. 2013 - 10:53
RE: 1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL maude 19. 07. 2013 - 21:30
RE(2x): 1.5 - USA, CA, UA, BY, 2x DE, 2x FI, NL damn-girl 28. 07. 2013 - 10:52