Lenoch všech lenochů

18. červenec 2013 | 22.23 |

Pěkně to tady v poslední době zanedbávám a to jsem jsem si říkala, jak sem  o prázdninách budu psát. Ehm. Skutek utek. Já vím. 3x do týdne jsem v práci, a když už jsem konečně doma, tak se mi sem nechce psát :D. Zítra jdu taky do práce a včera jsem tam byla taky, vrátila jsem se domu ve 2 ráno a šla spát ve 3. Kočka se ale rozhodla, že ona už určitě spát nebude, takže jsem hodinu a půl byla v takovém polospánku, kdy jsem okřikovala kočku ať si laskavě lehne, no a v těch půl páté už bylo světlo takže jsem jí vyšoupla ven.
Proč jsem tam byla tak dlouho. To by vás zajímalo zajisté. Probíhala tam degustace vín a já pak nebyla schopná je vykopat. Vlastně se dá říct, že nakonec toho času nelituju - mám jen za ten den 2 500,- dýško :D Rozhodně si teda nestěžuju, za ten čas ty peníze stály, protože abych vidělala 2 500,- tak musím být v práci víc jak 3 dny. Z prvních 400,- jsem kočce koupila žrádlo a dalších 200,- jsem tam nechala Kačce, která měla směnu za mě jako omluvu, že jsem uklidila kavárnu jen hrubě aostatní nechala na dnešek na ní.

Zítra tedy do práce opět. jen už doufám, že tam nebudu tak dlouho. Ráda bych nejpozději v 10 večer byla doma :D. Potom mám v sobotu volno a v neděli jdu zase do práce.
Hned v pondělí mě čeká preventivní prohlídka u zubaře. Už teď se ho nemůžu dočkat :/ Úterní den bude ovšem příjemnější, jdeme s mamkou na koncert mé milované skupiny - Depeche Mode. Moc moc se těšim, vlastně je poslouchám díky mamce, protože ona je v mém věku poslouchala a má je ráda hrozně moc i teď po letech. A pokud se nepletu, tak v pátek mě čeká 1denní výlet do Krakova :3. Opět se budu opakovat, ale těším se. Krakov je prý hrozně krásné město a poznat ho, se mi bude hodit k té mé závěrečné práci. Akorát netuším co tam budeme jíst vzhledem ke kvalitě polských potravin :D Aby toho výletování nebylo málo, tak v srpnu jdeme na výlet i do Budapeště, která je dle všech ostatních také nádherná :P

Teď o prázdninách bohužel naše známá nevede cvičení, takže jsem se neustále válela na zadku. To povalování mě začalo hrozně štvát a začala jsem mít výčitky, že to budu mít zase všechno zpátiky a dopadnu jak předpůl rokem, protože dietu teď ehm spíše nenodržuju než dodržuju. Sakra ale vyhněte se tomu, když každej peče ovocný koláče a na každym rohu vás provokuje zmrzlina!
Slyšela jsem samou chválu na 30 days shred, pustila jsem se tedy do 30 days shred. Je to cvičení na měsíc, denně po 20 minutách a lidi to chválí, že po tom měsíci jsou obrovské výsledky. Tudíž jsem s tím začla. Dneska jsem cvičila druhý den a nejsem si schopná bez kňourání sundat triko jak to bolí :D Prvně jsem se smála, že nějaký poskakování zvládnu, že to není žádná námaha. No, začla jsem cvičit a po 3 minutách ze mě lil pot :D, je to nehorázná makačka a vůbec se to nezdá :D... výborně se ale díky tomu podle fotek ostatních zpevňuje celkově tělo, což já potřebuju :)

A jelikož jsem z toho zase udělala výbornej román, tak to zase utnu a ozvu se příště. To co jsem chtěla říct jsem vám stejně řekla a více na srdci nemám...

Foto z DA od Dinoforms

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Lenoch všech lenochů tlapka 19. 07. 2013 - 21:25
RE(2x): Lenoch všech lenochů damn-girl 28. 07. 2013 - 10:52