Lepší se to!

28. srpen 2013 | 11.35 |

Ahoj tam!

Možná jsem se dočista zbláznila a možná už mi z toho učení hráblo, ale začínám věřit ve spravedlnost! Už se učím právo... stejně mám pocit, že mi to vůbec neleze do hlavy, protože si přečtu odstavec a na konci odstavce netuším, co bylo na začátku odstavce. Snažím si ale u toho říkat, že přeci snad nejsem tak blbá, abych mu tam i napodruhý nic neřekla. Snažím se prostě věřit a jít tam s pocitem, že to dám. Určitě to nebudu umět na jedničku nebo na dvojku (prostě nemám buňky na právo), ale říkám si, že na trojec s odřenýma ušima to přeci musím udělat!
Ač mě to teda vůbec nebaví, tak i tak se to snažím učit nebo si to aspoň číst. To abych měla aspoň trošku pocit, že o tom něco málo vím. Stejně se mi ale vždycky udělá nevolno z toho, když si vzpomenu, jak ten maník najde přesně to co člověk neumí a v tom se šťourá a šťourá a pak máš smůlu.

Teď k mé AP... či diplomce... jak chcete. Nepokročila jsem, nemám napsaný ani nadpis. Ale! Odepsala mi profesorka (jedno se vyplnilo), že nechce deset stránek a stačí jí min. sedm. A kadý jistě ví, že sedm je furt lepší než deset! :D
A prý si můžeme vybrat, jestli jí chceme na těch sedm stránek odevzdat jen třeba rozšířenou osnovu nebo odevzdat jednu kapitolu. No, nevím jak svou osnovu rozepsat na sedm stránek, a tak jsem se přiklonila k jedné kapitole. Přemýšlela jsem, co by se asi tak mohlo nejlépe psát a už mám vybráno. Odevzdám jí Hi(y)sto(e)rii Polska a Krakova. Žiju v pocitu, že za tři dny to musím stihnout napsat. 

Mám jednu velkou nevýhodu co se týče školních povinností. Asi jsme psychicky labilní, ale prostě nedokážu dělat dvě velké věci najednou... takže buď se budu učit na právo nebo budu sepisovat první část k AP = nejdřív právo... pak AP a budu doufat, že do 14 dnů od začátku školního roku jim to bude stačit... jinak mě prostě nepustí dál.

Jsem ale asi jediná, kdo už se učí na opravné zkoušky nebo zcela vážně přemýšlí nad diplomkou. Ostatní jsou naprosto v klidu, což tedy já naprosto nechápu. Nedokážu být tak klidná.

Jinak se mám fajn. Včera jsem byla v práci, zítra tam jdu také. Teď mám pauzu od práva a hraje mi tu nový singl od Eminema (= jedinej rapper, kterého z tohodle odvětví uznávám a žádnýho jinýho jinýho rappera by mě nikdo nedonutil si pustit neb  by mi krvácely uši... Em je moje dětství, moje dětská láska a to se musí odpustit!:DDD).
Včera jsem si také vylosovala po měsíci dvě adresy na postcrossingu. Totálněmě totiž odradilo zdražená pošty a já nebyla schopná si přes tu nechuť nějakou tu adresu za celý měsíc vylosovat :D Teď mám teda jedno Rusko a Jedno Německo - po obědě napíšu a pujdu na poštu koupit známky a hodit to do schránky. Nějak jsem se rozjela s nakupováním pohledu všeho druhu do zásoby, takže mám cca z 50 kusů na výběr :D. Ještě jsem si koupila 10 pohledů na dovolené, ale ty jsou ve fázi hledání jelikož jsem je při rekonstrukci pokoje někam zahrabala.
A teď jdu vařit rýži na oběd... čeká mě moje milované chili con carne od mamky :P ... a vám dobrou chuť pokud právě obědváte ;)

Foto z DA od Katari01

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Lepší se to! sigrun 28. 08. 2013 - 19:02
RE(2x): Lepší se to! damn-girl 28. 08. 2013 - 19:06
RE: Lepší se to! mixx 29. 08. 2013 - 01:33
RE(2x): Lepší se to! damn-girl 31. 08. 2013 - 10:51