Příběh arachnofobika

29. srpen 2013 | 10.05 |

Tahle skutečnost se mi stala dnes v noci, teď je ráno a já se z toho ještě furt rovnám. Nutno na začátku říct, že jsem opravdu silnej arachnofobik, který utíká i před pavoukem v televizi nebo na obrázku a sebemenší pavouk v mém soukromí je prostě konec (pokud nepočítám takové ty hubeňoury co visí v rohách stropů... z těch se dá nešílet... pokud teda nejsou u mě v pokoji).

To si takhle v klídku o půlnoci jdete ze schodů na záchod, že poté půjdete spát. Sejdete schody, rozsvítíte malé světlo v chodbičce a zjistíte, že na schodech se na vás zubí něco ve velikosti tarantule. Ne, tentokrát opeavdu nepřemýšlím. Byl to takový ten mega velký sklepní hnědý pavouk asi veliksti dlaně. Takže div nezemřete na infartk a rychle se zavřete na záchodě, že tam vymyslíte, jak se dostat zpátky nahoru do pokoje.
Jenže to by bylo, aby šlo všechno podle plánů. Vylezu z wc a zjistím nemilou věc. Rozmilý pavouk se již nesměje na čele schodu, ale je přímo NA schodě. Eh, tak to te. Vypukla u mě panika, i kdybych se koncentrovala sebevíc, tak se prostě nedokážu sebrat a překročit ho a běžet nahoru. No co, šla jsme se schovat do vstupní chodby. Panika simě do svých náručí vzala ještě víc a já se začla klepat, začla jsem brečet a začal se mi zvedat žalůdek (jooo klidně se smějte).

Psala jsem tedy kámošce, že mám problém, protože nevím jak zpátky do pokoje kvůli pavoukovi na schodech. Poté jsem vymyslela, že mám vlastně v ruce mobil (ano na záchod chodím v noci s mobilem, protože se bojím všeho možného, tak koukám při cestě po baráku do displeje a né po okolí). No a mlj mobilní telefon je velice pkokročilý, fotoaparát můžete totiž spustit před vás do prostoru nebo přímo na vás. Takže jsem se ujala kontrolovat situaci pomocí fotoaparátu a vznikla další nemilá věc. Pavouk zmizel! Prostě tam nebyl, tudíž jsme se ze vstupní chodby přemístila do té druhé a panika se mě zmocnila ještě víc, protože když nevíte, kde ta stvůra je je to na nic.
Přišlo na řadu další zjišťování, kde se ta potvora nachází. Ah! Sakra! Na schodišti na stropě! To snad ne! A už mi bylo totálně jasný, že z těhlr míst se nemám do rána jak dostat. Psala jsme tedy spícímu bratrovi smsku... jo vím, že ráno vstává a už bylo tou dobou půl jedný (jo už jsme tam byla od začátku půl hodiny), ale to že mě zabijeje, že ho budím mi v tu chvíli bylo absolutně jedno. Špatná zpráva číslo asi 150... bratr mi napsal, že na mě kašle ať si to vyřešim sama.

Proběhla kontrola a pavouk nikde. Takže za pomoci mobilního telefonu, kterým jsem kontrolovala prostor přede mnou jsem se dostala díky bohu nakonec až do pokoje. No jo, jenže ten pavouk zmizel úplně! Zabouchla jsem tedy pokoj a v rychlosti ho proběhla jestli není u mě, protože jsme měla celou tu dobu otevřené dveře a vrátila jsme s ena chat za kámoškou. Ta se ujala mě uklidńovat s tím, že má rád teplo a vlhko a za mou do pokoje teda určitě nešel... to spíš do těch dek na chodbě.

Nevím teda aktuálně, kde pavouk je, ale po celém domě se necítím ani trochu bezpečně a když procházím dveřma, tak se krčím jako by mě někdo chtěl zmlátil. Dneska tedy bráchu donutím až dorazí obrátit ty deky a zkontrolovat nejbližší okolí abych se aspoń trochu uklidnila... nebo když se najdet, tak by se vypakoval ven.

Tenhle strach a fóbii, bycvh opravdu nikomu nepřála...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Příběh arachnofobika sigrun 29. 08. 2013 - 11:39
RE(2x): Příběh arachnofobika damn-girl 29. 08. 2013 - 12:04
RE: Příběh arachnofobika polie 29. 08. 2013 - 18:05
RE(2x): Příběh arachnofobika damn-girl 31. 08. 2013 - 10:46
RE: Příběh arachnofobika garbage®blbne.cz 29. 08. 2013 - 18:22
RE(2x): Příběh arachnofobika damn-girl 31. 08. 2013 - 10:47
RE: Příběh arachnofobika mixx 29. 08. 2013 - 21:20
RE(2x): Příběh arachnofobika damn-girl 31. 08. 2013 - 10:48
RE: Příběh arachnofobika gabriella 29. 08. 2013 - 21:43
RE(2x): Příběh arachnofobika damn-girl 31. 08. 2013 - 10:50
RE: Příběh arachnofobika boudicca 01. 09. 2013 - 12:45
RE: Příběh arachnofobika lunasisters®svetu.cz 11. 09. 2013 - 19:22