Back to school...

2. září 2013 | 18.26 |

Ahoj prdi. Je to tady. Co je tady, říká si většina vysokoškoláků :D Nastupuju do školy hned zítra. Hrozně moc se mi chce! :D Od zítra tedy škola, ve středu zkouška z toho práva a ještě do konce týdne napsat těch 7 stran již asi 1000x zmiňované AP.
Jak jsem pokročila? Právo jsem se dnes doučila... vážně jsem se to snažila učit. Budu tedy doufat, že ve středu bude učitel aspoň trochu mírumilovnej a dá mi šanci, né jak před prázdninama. A s AP se to má tak, že jsem včera našla nějaké ty zdroje, abych věděla kde začít a napsala prvních půl stránky. Podle instrukcí (jestli jsme to nastavila a pochopila správně) je to odsazení řádků nějak moc velké, takže mooožnááá bych to měla stíhat napsat i v pohodě :D. Hlavní teda je, že jsem našla zdroje z čeho čerpat :) Dnes bych chtěla napsat aspoń stránku. Docela jsme se uklidnila, zbytek spolužáků na tom nezačlo ještě ani pracovat a já už mám půl stránky! :D

Rozvrh máme zatím jen provizorní a příští týden bychom měli snad již vědět ten stálý. Takže vím, jak tenhle týden budu chodit do školy, ten příští týden ale ještě nevím. Tudíž:
úterý: 9:05 - 13:00
středa: 9:05 - 13:00
čtvrtek: 9:55 - 13:00
pátek: volno (budu aspoň moct psát tu práci a budu se modlit, že jim to bude stačit v pondělí :D)

Co prázdniny? Byly super. Vážně se mi líbili a to jsme většinu času byla doma a ani jsem nebyla u moře ač k němu jsem chtěla. Nemám si ale na co ztěžovat, byly hezké. Hned na začátku prázdnin jsem se účastnila Rock For Peoplu s nejlepší kámoškou a bylo to moc fajn... příští rok tam chci jet také. Poté jsem byla na víkend u babičky, který byl taky fajn. Konečně jsem se i koukla do Krakova a hned poté ještě ten den jsem po 2 v životě navštívila i Osvětim. Začátekm srpna jsem odjela na pár dní za našima na dovolenou a byly to další krásné letné dny mimo domov s koupáním každý den a grilováním každý večer :). Také jsem v polovině sprna po několika letech navštívila strejdovu chatu a tam jsme také grilovali a i na tento víkend hrozně ráda vzpomínám.
Poslední takový letní výlet se bude konat teď tenhle víkend. Čímž asi i uzavřu letní výletování. Jedeme totiž s mamkou v sobotu na výlet do Českého Krumlova a máme koupené vstupenky i na zámek. Český Krumlov chci vidět už delší dobu, hrozně se teda do tohodle města těším :)
 

Celé prázdniny bych tedy shrnula jako povedené a určitě byly lepší než ty minulé :) Minulý rok jsem sice byla u moře, ale za to jsem nejezdila nijak zvlášť po výlětech v ČR. Teď když ale dovolíte pujdu zase napsat kousek do té AP.

Mějte se tedy krásně a přeji vám všem hodně štěstí do dalšího školního roku ;)

Foto z DA od Last-Savior

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Back to school... mixx 02. 09. 2013 - 20:47
RE(2x): Back to school... damn-girl 02. 09. 2013 - 20:56
RE(3x): Back to school... mixx 02. 09. 2013 - 21:32
RE: Back to school... tlapka 02. 09. 2013 - 20:49
RE(2x): Back to school... damn-girl 02. 09. 2013 - 21:34
RE: Back to school... sigrun 14. 09. 2013 - 13:26