TOP 5

21. září 2013 | 11.22 |
› 

Už pekelnou dobu se tady neobjevil přehled toho, co v poslední době poslouchám nejvíce. Jelikož mám teď čas než půjdu do práce, tak vám představím 5 písniček, které si v poslední době pouštím nejvíc :).

Eminem - Berzerk

Berzerk, Eminemovo nejnovější dílo a nejnovější kli. Mám tuhle písničku hrozně ráda, protože mi z toho zní ten starý Eminem. Celé jeho nové album, které má vycházet myslím, že v říjnu mě hrozně moc láká, protože by se prý měl vrátit do svých starých kolejí a mělo by to znít jako jeho starší tvorba, kterou mám hrozně moc ráda :). Na téhle písničce a klipu je vidět jak hrozně moc je ve formě a já jsem za to neskutečně ráda :).


Green Day - Fell For You 

Kdo mě dobře zná, tak ví, že Green Day jsou něco co mi nikdo ze srdce nevymaže ani kdyby mě mučil. Je to moje srdcová záležitost a popravdě si bez nich nedokážu představit svůj život, ano... jsem blázen :D. Tahle písnička je taková krásně zamilovaná a trošku je z toho slyšet takový ten starý rock and roll a ten já mám mimochodem hrozně moc ráda 8). V poslední době mi ale priávě hraje od nich nejvíce tohle. Nexesituje den, kdy bych si jí ve sluchátkách při cestě ze školy a z nepustila. Jednoznačný favorit!


Billy Talent - Show Me The Way

Mám ráda Billy Talent a jejich nové album, které je teď venku rok a jmenuje se Dead Silence je prostě dobré... nemůžu k tomu říct víc. Tohleje taková ta písnička, kterou si člověk pustí, když mu není nejlíp, protože text "Why do my dreams keep slipping away?" - "Proč mi stále sny proklouzávají mezi prsty?" nemusí dále co vysvětlovat. Taková ta písnička, u které máte pocit, že vás někho chápe, když vám není nejlíp :)


Royal Republic - Underwear

Můj největší objev Rock For Peoplu. Úžasná kapela s oddechovýma textama a vtipnýma! :D Tohle je písnička, kterou mám od nich nejraději a taky mi tady hraje furt, takže jsou ze mě doma na větvi :D. Taky tam je znít takový ten Rock and roll a ten já miluju, jak jsem zde již říkaka :D.


Foster The People - Pumped Up The Kicks

Jednou jsem tuhle písničku potkala na jednom blogu a od té doby jsem na ní závislá. Ani pořádně nedokážu říct proč vlastně :D... žeby těma tónama tím zvukem? Líbí se mi ten hlas vokálu :)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 tlapka 21. 09. 2013 - 13:32
RE: TOP 5 boudicca 22. 09. 2013 - 12:48