Game with chicken! XD

16. leden 2011 | 21.37 |

Maminka dnes pravila, že s ejednou ze mě určitě zblázní a divila se nad mou zábavou XD. No co, měla na lince ještě zabalené kuře na tácku. Vzala jsem ho v tom tácku a říká se pokud někdo vypadá bledě a polomrtvě, tak se mu mají zvědnout nohy, aby se obnovil tok krve po celém těle. Takže jsem již milované a zmiňpvané kuře vzala a opřela mu nohy o pekáč :D. No, abych ho zachránila jsem i započala masáž srdce. To už se mamka smála co to proboha zase vymejšlím za koniny XD. Po neúspěšné zachraně jsem kuře vybalila a roztáhla jsem mu křídla a máavala s nima se slovy "HEHÉÉÉÉ! JÁ JSEM PTERODAKTIL HUÁÁÁÁÁÁ!". Co dál? Chytla jsem ho za jedno křídlo a se smíchem řikám mamce "KOUKNIIII! TO VYPADÁ JAK PTERODAKTIL! XDDDDDDD" Tak mě pak poslala pryč se smíchem a slovy, že se ze mě jednou zblázní XD.

Co se týče bábovky? Je opět mramorová s ořechama a povedla se 8). Všichni chvílili což mi udělalo radost :). Příští víkend se vrhám na pravé české tvarohové a povidlové buchty 8).

Koukala jsem před malou chvíli na japa shop a dost se mi tam líbila souprava na přípravu sushi. Až budu mít nějak víc peněz, tak do toho jdu 8). Co vás tento týden čeká? Já jdu zítra v půl 4 na kosmetiku :D. V úterý navštívím plavecký bazén, ve středu si asi dojdu na sushi... ehm XD. ve čtvrtek mám opět zkoušku šatů a od pátku do neděle nevím :D.

Tak, přeji pěkný zbytek víkendu a já si jdu dopít čaj 8)

Foto z DA od jrockertiki4tokyo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Game with chicken! XD zlomenymec 16. 01. 2011 - 22:05
RE(2x): Game with chicken! XD damn-girl 17. 01. 2011 - 17:28