Funny day with my friends :)

10. leden 2011 | 21.38 |

Dnešek byl opravdu zábavný XD. Začneme tedy incidentem se sešitem. Michal od nás ze třídy má delší vlasy a geluje si je na ježečka a Roman, který sedí za ním mu ty nagelované špičky začal o hodině tajně stříhat. Michal na to samozřejmě po chvíli přišel a jelikož už zazvonilo na přestávku sebral mu sešit zeměpisu doběhl k oknu a z okna ten sešit prostě vyhodil XDDDD.

Psali jsme tu matiku. Mám dva a třičtvrtě příkladu z 5. Ve čtvrtek nám to dá ještě jednou, protože usoudil, že za jednu hodinu to prostě nestihnem všechno spočítat, ale zatím z toho mám celkem dobrý pocit. Což mě těší, potřebovala bych nějakou extra dobrou známku, ta by mě spasila 8). Jak dnes říkal on "Někdo si tu pětku potvrdí a někdo naopak to vytáhne." Doufejme, že budu patřit mezi ty druhé 8).

Během školy se mi taky nějak kouskama oloupaly ty nehty :/. Tudíž jsem to dnes odlakovala a hned nalakovala jinak. Zítra vám zase ukážu fotku :). Ale je to taková světlounce fialové se stříbrným zdobením :). A víte co mě čeká zítra od 20 hodin? Jdu cvičit, čeká mě první hodina zumby :D. Teda ona to možná nebude jen zumba, jelikož to bude trošku kombinované s klasickým aerobickem, ale i tak se tam děsně těším :). Zítra bych možná také mohla dočíst toho Saturnina a asi si pujčím Ostře sledované vlaky a Kytici.

Co mám za další vyhlídky do tohoto týdne? No ve středu bych chtěla jít plavat a ve čtvrtek mě zase čeká dopisování matematiky a večer opět vičení. A v pátek? Mmmm v pátek jsem pozvaná k Maude na čajový dýchánek, či jak to nazvat. Ale jo těším se, moc se těším :).

Noooo... teď jdu něco malého slupnout... naposled jsem jedla asi v 5 což je na mě extra dlouhá doba :D. Tak se tedy mějte a hodně štěstí při úterý ;)

Foto z DA EISpurgo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře