Život se obrací moc rychle

11. říjen 2013 | 20.36 |

Dlouho jsem tady nebyla, ale dnes se jdu vypsat... jdu ulevit srdíčku, jak se říká.

Prvně na seznamu mám práci. Proběhla tam rošáda ve funkcích, a tak už nám provozního nedělá Petr, ale spolupracovnice Irča. Petr v práci zůstal a slouží jako kavárník. Já si na tuhle změnu nemůžu říct ani jediný špatný slovo. Jsem ráda, Petra už jsem v poslední době nemohla vystát a teď jsem ráda, že už ho nemusím poslouchat! Taky jsem v té kavárně málem skončila, protože na mě nezbývalo ani jedno jediné místo, kdy bych tam mohla chodit... ostatní dny jsem nemohla kvůli škole. Nakonec jsme ale sebrala odvahu a férově jim řekla, že buď se to nějak zařídí nebo tam končím, protože nemám na výběr... no po tomhle dupnutí to nakonec šlo. Jsem za sebe ráda, že si dokážu trošku dupnout.
Díky tomuhle incidentu, ale už vím jakým směrem se půjdu zkusit pracovně uchytit po škole. Hrozně by mě bavila práce realitního makléře, tak to chci zkusit. Láká mě i to, že není zrovna jednoduché se v tomhle směru prosadit :).

Teď k tomu horšímu. Včera v půl 8 večer zvoní u nás doma telefon... beru ho a v zápětí se dovídám od babičky (rodiče z tátový strany), že děda v půl 5 odjel na kole a je půl 8 prší a děda nikde, jestli u nás není. Tak se táta sebral a v tom největším dešti šel kolem pole po cyklostezce k babičce, jestli tam nenajde dědu. Děda nikde... uběhla hodina, obvolala všechny známý... po dědovi ani stopa (nemá mobil). Takže začla obvolávat i policajty, kde jí řekli, že člověk s jeho jménem leží v nemocnici na pozorovní, protože ho srazila motorka. Takže mamka, babi a taťka vyrazilido nemocnice, kde zjistili, že to není jen pozorování, protože leží na neurochirurgii. Takže se to má tak, že náš chudák děda leží už den v nemocnici s naštípnutou lebkou, otokem na mozku v nemocnici a je to min. na 14 dní :(. Dbeska tam za ním byliajak má ty oblbováky tak občas neví čí je, ale prý je se nic zatím nezhoršuje a to je dobrý znamení.

Takže se tady všichni modlíme, aby dědovi bylo co nejdříve dobře a aby se to nezhoršilo :(. Pán na motorce ho asi přehlídnul, tak dupnul na brzdy - motorkaposkočila a jak poskočila, tak sejmula dědu, který jí zezadu neměl jak zaregistrovat, že na něj něco takovýho letí.

Tak prosím, pokud můžete držte mi palce ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Život se obrací moc rychle maude 11. 10. 2013 - 21:51
RE: Život se obrací moc rychle boudicca 11. 10. 2013 - 22:08
RE: Život se obrací moc rychle zlomenymec 11. 10. 2013 - 22:25
RE: Život se obrací moc rychle tlapka 12. 10. 2013 - 10:42
RE: Život se obrací moc rychle damn-girl 13. 10. 2013 - 11:52
RE: Život se obrací moc rychle polie 13. 10. 2013 - 21:19