Měla bych to pojmenovat inteligentně, nepovedlo se

19. listopad 2013 | 14.59 |

Měla bych tady psát tu seminárku na informační technologie v cestovním ruchu, ale koukám tu na Dr. House. Dneska jsem ze seminárky napsala asi 5 řádků = dohromady mám teda 2,5 stránky a za měsíc to mám odevzdávat a stránek má být asi tak 10. Asi mám co dělat. Já bych psala, neměla bych problém, jenže bych tomu tématu ještě předem musela rozumět a to teda fakt nerozumim. Tak jak to mám psát, když o tom vím kulový a učitel mi není schopný vysvětlit, co po mně vlastně chce. Jak vtipné. Haha.
House je ale stejně lepší. Mám ho hrozně ráda a kdykoliv to jde, tak ho sleduju. Stejně jako odložený případy, ty mám taky hrozně ráda 8).

A mám hroznou radost. Děda se má čile k světu. Začíná chodit, jí jak zjednanej, docela se i baví v normálním duchu. Akorát se pere s doktorama. Pere je silné slovo, pardon. Prostě s nima nechce spolupracovat. Dneska ho z Bulovky převáží do Bohnic na nějakou psychickou terapii. Zítra bych tam měla jít. Nutno říct, že mám daleko větší strach jít do areálu psychiatrický léčbny jak do nemocnice. Eh. Musím to zvládnout jelikož teď nemám na výběr a děda vlastně taky ne a tu podporu potřebuje.

Co se týče práce (finanční poradenství), tak je to náročnější než jsem si myslela. Je s tím hrozné práce a já už teď mám smrtelný strach z toho, že jednou se v tom budu muset vyznat bez pomoci ostatní. Ty veškerý smlouvy z pojišťoven investičních institucí a podobně jsou fakt strašný a je jich hrozně moc. Je v tom ale už takového úsilí, nervů, tvrdé práce, že bych byla posera, kdybych to teď vzdala.
Horší to je ovšem v kavárně. Jsem tam jen jednou za 14 dní na den a občas na dvě hoďky na výpomoc, jelikož častějš se tam nikam nevejdu a moje výplata teda není moc dobrá. Po všech přepočtech mám teda na Vánoce dohromady asi 1000,-, pěkná bída. Doufám, že z toho něco málo nakoupím. Takovouhle bídu jsem za poslední 4 roky fakt nezažila a teď z toho mám pocit méněcennosti :/.

I hudba je teď v mém životě zajímavá. Brácha tady vždycky vyhrával hip hop a já nějaký rock. Teď jsme si to prostřídali a já vyhrávám hip hop a on rock. Respektivě úspěšně už druhým týdnem jedu Eminema :D. Mám pocit, že už mi to trošku vygumovává mozek, ale když si pustím nějaký jiný styl, tak se stejně vrátím k Marshallovi, protože mě nikdo jiný teď poslouchat nebaví :D. Nevím čím to je způsobený, hádámže tím jeho novým naprosto božím albem. A taky blbnu ohledně iluminátů a jelikož se říká, že Eminem je pod vlivama iluminátů, tak mám o zábavu postaráno :D. Kdo ví jak to s iluminátama bude, ale něco na tom pravdy bude. Nikdo mi nevymluví, že veškerý ekonomický pochody, světový války a světový nemoci nejsou uměle vyvolený, tak proč by nemohla být ovlivněná takovýhlema kašparama i populární hudba. Cheche... asi mi z toho fakt cvaklo :D.

A já jdu dokoukat toho House!:D

Zpět na hlavní stranu blogu