Skittles!

24. říjen 2010 | 19.10 |

Dneska poprvé jsem v české republice v obchodě narazila na, bombóny s ovocnou náplní, Skittles. Takže jsem si je koupila a jsou vynikajicí :P. Měly je v Inter Sparu :D.

S mamkou a s bráchou jsme byli odpoledne ve Fashion Aréně. Musím říct, že na sebe jsem tam neviděla ani Ň. Kladnou věc by to mělo - zase jsem ušetřila. V obchodě jsme pak koupili těsto na slunečnicový chléb a teď ho peče domácí pekárna, takže zítra si ho s něčím namažu do školy ke svačině. To mi připomíná, tenhle týden jdu do školy jen pondělí a úterý a pak jsou prázdniny. Což je supééér.

Teď bych měla jít udělat na psychologii domácí úkol. Máme udělat svůj denní plán. Už ho mám jen k tomu musím dodělat kruhový graf a to jse mi zrovna nechce. Mimoto, chce jse mi strašně spát, ale fakt příšerně. Jenže to jít nemůžu, nemohla bych usnout v noci.

Jo dneska jsme měli k obědu kachnu. Ble, nejím ani kachnu ani zelí což byl vážně trest. Co se zelí týče tak ho mám ráda jen v takovém tom guláši se zelím a v zelňačce jinak vůbec. A kedlubnový zelí je ještě horší jak to normální. A dneska jsem fakt většinu času poslouchala Cranberries. Já si vždycky nějakou skupinu nepustím třeba půl roku potom si na ní vzpomenu a nemůžu jí dostat z hlavy :D. CDo se týče mé nejoblíbenější písničky od nich tak je to Linger.

A jdu si ji tedy pustit a dodělat ten pitomý úkol. Mějte se pěkně tedy a hodně zdaru do nového týdne...

Foto z DA od luckeepinkstar

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Skittles! mix* 24. 10. 2010 - 20:17
RE: Skittles! pajenka®svetu.cz 24. 10. 2010 - 21:37
RE(2x): Skittles! damn-girl 24. 10. 2010 - 21:39
RE(3x): Skittles! pajenka®svetu.cz 24. 10. 2010 - 21:46