Co my v poslední době udělalo radost

17. prosinec 2013 | 14.56 |

Ahojte! Jak se máte? Já si tady popíjím svou odpolední překapávanou kávu s mlékem a medem a sleduju u toho Odložené případy a za chvíli bude Dr. House. Odpolední kávu moc nepopíjím, spíš si dávám kávu po kavárnách, ale dnes jsem na ní měla chuť a kavárna je daleko. Proč si jí tedy neudělat dom, když máme překapávač :)

A jak si tady tak sedím, přemýšlím došlo mi, že jsem dřívě psala i články o tom co jsem si v poslední době koupila a udělalo mi to radost. Dlouho tady takový článek nebyl - asi tak rok. Rozhodla jsem se tedy teď takový článek udělat. Teď se tedy s vámi podělím o to, co jsme v poslední době zakoupila, muhehe :D. Takový blbosti a mně to dokáže udělat radost! :)

Dala by se o mě říct jedna věc. Jsem asi závislák na stránce votocvohoz.cz. Jestli nevíte oč běží, tak je to online internetový bazar oblečení a je tam i spousta diskuzních fór, které zakládají uživatelky. Visím tam na těch fórech opravdu často a už kolikrát jsem tam našla dobré rady a tipy. Právě tady jsem narazila na tento konopný krém. Na přední straně je sice psáno, že je na ruce, ale na straně zadní najdete text o použití na problematickou pleť celkově. Nač je dobrý? Na fóru jsem se dočtla, že je bezvadný na akné a hopdně pomáhá a jelikož mám kolikrát obličej jak buberťák, rozhodla jsme se vyzkoušet ho. Zakoupila jsem ho v Rossmannu asi (nevím už přesně) za 30,-. Mám ho jen týden, ale už teď mám super pocit, že když si ho natřu před spaním, tak druhý den se probouzím s hezčím obličejem :D. Nezdá se mi zatím, že by byla 100% účinnost, ale nějaké změny bych viděla :).

krem


A jako další věc tady mám rudou rtěnku. Hrozně dlouhou dobu jsem toužila po nějaké rtěnce. Když jsem byla ale v Rossmannu a v košíku měla konopný krém, co můžete vidět nahoře a viděla, že tyhle rtěnky od NYC mají ve slevě asi za 40,- neváhala jsem ani minutu a jednu jsem si vzala. Zatím jsem jí nezkoušela, nebyla totiž ještě nějaká vhodná příležitost, ale na jedné z fotek můžete vidět odstín, jak vypadá na kůži.

lipstick2

lipstick


A teď tady máme čaj. Mám hrozně ráda čaje. Za poslední rok mi ale nepřibyl ani jeden sypaný, ale mám vcelku obstojnou zásobu sáčkových. Vždy jsem popíjela černé, černé s příchutí či ovocný. Nevím co se údálo tenhle rok, ale dá se říci, že po jiných než zelených všeho druhu nesáhnu. Nejraději mám zelený v meruňkou a zelený s brusinkama. Jednou jsem u kamarádky (Maude) ochutnala zelený s aloe vera a moc mi zachutnal.

Tenhle týden v při návštěvě v Tescu jsem si na tuto příchuť vzpomněla a okamžitě pro ní pelášila. Je to jiná značka (pro mě doposud neznámá) než jsem měla u Maude, ale taky mi chutná. Ten naprosto obyčejný z Kauflandu (pokud se pamatuju dobře) mi ovšem chutnal o něco více.
A jak piju zelené čaje? Zásadně v termohrnku, aby to vydrželo co nejdéle teplé a zásadně bez ničeho nebo s medem, Pokud se jedná o zelený čaj bez příchutě, tak k medu přidávám ještě kolečko citronu (né však pokaždé). K tomu medu - zásadně domácí od včelářů! :P

greentea


A jako další tady mám malinový balzám od Yves Rocher. Voní úžasně a je vážně účinný! Abych to nějak vysvětlila. Už asi rok kolem tohoto obchodu kroužím a posledních půl roku na něj čtu samou chválu. Rozhodla jsem se tam tedy zajít. Odešlajsem s tímto balzámem, se kterým už budu v pátek týden plně spokojená a rovnou jsem si tam udělala zákaznickou klubovou kartu a jako dárek jsem dostala jejich tašku, zdarma líčení a poradenství ohledně líčení, 250,- slevu na nákup, kupon na řasenku zdarma a 40% slevu na nějakou jejich péči + mi ještě dali x vzorečků. Některé jsem dala hned mamce, jelikož vzorky s krémama na vypnutí pleti ještě vážně nepotřebuju :D.

balzam

rocher


A jako poslední make.up od Astor. Jsem člověk, kterému nedělá problém vylézt ven bez make-upu, ale občas je potřeba nějakou nedokonalost zakrýt přičemž doteď jsem používala normální BB krém od Garnier (vlastně ho používám dále). Tento make-up používám teda v případě, že mám opravdu hroznej xicht a potřebuju to schovat což semoc často nestává. Tak jednou do měsíce. Vtipné ale je, že při testování v obchodě mi krásně na ruce seděl, doma jsem ale zjistila, že je o trošku tmavší než můj obličej, tak když si ho aplikuju musím si ho aplikovat i na krk. Kolikrát se totiž musím smát, když potkávám na ulici slečny co maj nameke.upovaný obličej a krk mají bílý jak stěna :D. Dobře se aplikuje díky pumpičce a krásně voní a má i pěknou barvou a drží :). Kupovala jsem ho v akci, takže mě nějaké 300,- jak stojí normálně opravdu nestál.

makeup

A to je vše :). Dneska jsem akorát koupila babičce dárek k Vánocům. Navštívila jsme zdravou výživu a dostane ode mě výběr lepšího koření (mám pro ní drcený pepř, červenou papriku, bobkový list, majoránku a kmín). Dále jsem si tam koupila uzené tofu, které jsme si na zkoušku udělala k obědu se zeleninou a bramborem a povedlo se!V pátek jedu dokoupit dárky pro ostatní. Dědovi v nemocnici ztratili stříbrný řetízek s přívěskem ryb (jeho znamení) a teď se po něm furt shání. Rozhla jsem se mu tedy řetízek s jeho znamením koupit k Vánocum :). Snad bude mít radost.

A tu máte ještě na ukázku to tofu :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co my v poslední době udělalo radost netty* 17. 12. 2013 - 19:22
RE(2x): Co my v poslední době udělalo radost damn-girl 23. 12. 2013 - 21:56
RE: Co my v poslední době udělalo radost sigrun 23. 12. 2013 - 11:39
RE(2x): Co my v poslední době udělalo radost damn-girl 23. 12. 2013 - 21:57
RE(3x): Co my v poslední době udělalo radost sigrun 24. 12. 2013 - 10:32