Ha!

11. leden 2014 | 18.57 |

Je to k neuvěření, ale seminárku na informační technologie mám nakonec uznanou a dokonce se mi povedlo si u něj opravit i ten test. Tu seminárku jsem poté tedy ještě upravila, ale vůbec jsem nedoufala, že by mi jí třeba uznal. Na opravu testu jsem dostala úplně tu samou verzi co prvně, takže to šlo jak po másle. Dote´d ale nějak nechápu, jak je možné, že najedou tak přehodnotil a seminárku mi uznal.
V konečném výsledku mám tedy z této zkoušky za 3, i tak jsem ale spokojená a ani nemám právo si na co stěžovat :D.

Včera jsem strávila od 10 od rána do 3 do odpoledne na školení na Kooperativu - pojištění auta a domácnosti. Hned po školení jsem vyrazila s mamkou na páteční nákup potravin a poté k babičce. K učení otázek na Finance jsem se tedy dostala až v 7 večer a celé to školení mělo za následek to, že jsem měla hlavu jak pátrací balón. Nebyla jsm schopná d té hlavy dostat už nic jiného jako monetární politiku a tak podobně. Něco málo jsem teda do hlavy snad narvala, ale po hodině s minimálním úspěchem jsem to vzdala.

Plán na příští týden je asi následující. V úterý dopoledne oprava němčiny a snad už od ní budu mít klid. Ve čtvrtek dopoledne zkouška na Finance a v pátek zkouška z Lázeňství. Lázeňství bude teda pěknej masakr a to nad tím nemusím ani dlouze přemýšlet a pokud si vytáhnu špatnou otázku na Finance )vlastně si taháme otázky dvě), tak to bude taky docela výživnej masakr. Jo, mám depresy a kolikrát tady nad tím div nebrečím a to si i plně uvědomuju, že někteří lidé mají daleko těžší zkoušky + toho maj třeba ještě i víc.
Moje učící schopnosti se postupně zmenšují a zmenšují a já si právvě teď ani trošku nejsem jist, že se všechno dokážu naučit na absolutorium, chjo :/.

Ale abych tady jen tak furt nedepkařila :D. Chystám se na dva články, které tady chci zveřejnit. Ten první bude o návštěvě skanzenu, ve kterém jsme byly s mamkou a kamrádkou mezi svátky a druhý článek bude o knížkách, které bych si tento rok ráda a s chutí přečetla. Dala bych ovšem přednost článku druhému :D.

A ještě jednu věc mám. Každý, kdo sem chodí pravidelně, ví už o tom, že jsem se dala na dráhu finanční poradkyně :D. To má za nůsledek to, že musím změnit image. Takže z pohodlných džín, mikin, volných triček a sportovních bot hop do elegantního :D. Bála jsem se toho, ale nakonec jsem vlastně za tu změnu v oblékání ráda. Přijdu si v tom sebevědomější a i mám pocit, že mi to víc sluší a odpovídá mým proporcům :D. Ba dokonce ani s podpatkama nemám taková problém. Sice mě z nich brzo bolí nohy, ale chodím na nich docela jistě... i mamka to chválila :D. Musela jsem si koupit i svou první kabelku. Jo, zní to hrozně vtipně, nikdy předtím jsem neměla kabelku jakože opravdovou kabelku. Koženkové tašky přes rameno moc nepočítám :D. Musím se vám tedy pochlubit s touhle kráskou, která mě učarovala mezi svátky v obchodě 8)

http://distilleryimage5.ak.instagram.com/507affba7ae811e3814a126964918fbd_8.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ha! boudicca 11. 01. 2014 - 19:30
RE: Ha! netty* 11. 01. 2014 - 22:06
RE: Ha! sigrun 17. 01. 2014 - 14:38
RE: Ha! tlapka 19. 01. 2014 - 19:43