Navyšuju skóre!

14. leden 2014 | 21.03 |

Tak jsem dnes zdolala další zkoušku - opravila jsem němčinu... mám jí tedy už i uznanou a zapsanou v indexu a prosím negratulujte. Ono totiž není za co gratulovat. Jelikož test jsem měla dost nahraně a ústní částí jsem jí neoslnila, ba spíš zděsila. Furt nechápu, jak mi to mohla uznat, však bych si nezasoužila ani tu 3 s tím "výkonem." To mi to snad udala s tou vidinou, že už mě stejně nikdy potom neuvidí.

Jaké je tedy mé skóre nyní?
Němčina - je... za 3
Technika cestovního ruchu - je... za 3
Finance - uvidíme tento čtvrtek
Personální management - snad to do čtvrtečního termínu stihnu udělat... příští týden to jistí
Anglina - jdu na ní 22. 1. dopoledne
Dějiny kultury - jdu na ně 30. 1.
Lázeňství - mám je tento pátek dopoledne
Zápočet k závěrečné práci - do poloviny února musím stihnout napsat další dvě kapitoly na kontrolu

A se školou souvisí i jeden můj zdravotní problém. Začíná se mi na pravé straně v horním patře klubat 9. Ano, 9. Mám totiž genetickou anomálii :/. No a když se to klube, tak to samozřejmě bolí a anvíc by mi to pokřivilo nahoře ty krásně srovnaný zuby, které se mi před x lety během dvou let srovnaly díky pevným rovnátkům. Takže to musím jít vytrhat. Jenže s touto vadou budu muset asi nejspíš pod narkózu, což znamená jen jedno... pár dní si po narkóze poležím v nemocnici. S tím už jsem se docela smířila, hlavně budu vědět, že mi veškeré moudráky vytahaj najednou a do konce života s tím mám pokoj. No jo, ale jak tohle nakombinovat se školou. Čekací lhůta na zuby je tak cca 2 měsíce = někdy březen/květen tedy. Jenže... na  konci března odevzdávám tu závěrečnou práci a 14 dnů předtím s tím budu mít určitě lítání. Na začátku května jedu na 4 dny do lázní a na konci května abych se už začala učit na absolutorium. Vidim to teda tak, že te´d zasednu k závěrečný práce abych to nejpozději na začátku března měla hotový a do poloviny schválený a pak si můžu jít nechat v klidu vytrhat ty zuby.

A jelikož jsem si dneska trošku potřebovala oddechnout od školy a přestat na ní aspoň na chvilku úplně myslet, tak jsem si vytvořila tyhle dvě krásný záložky do knížky :D. Našla jsem to jako návod na internetu o víkendu. Dnes jsem si teda nakoupila barevný papíry a ujala se díla a takhle to dopadlo :D. Žábu jsem slíbila kámošce a tu bílou si nechám + počítám s tím, že nějaké podobné záložky asi bude chtít rodina :D.

A jak se líbí vám? :)

zalozky

zalozky2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Navyšuju skóre! anwiel 16. 01. 2014 - 20:57
RE(2x): Navyšuju skóre! damn-girl 16. 01. 2014 - 20:58
RE: Navyšuju skóre! sigrun 17. 01. 2014 - 14:53
RE(2x): Navyšuju skóre! damn-girl 20. 01. 2014 - 16:23