A je to!

1. únor 2014 | 11.15 |

Ahoooj, asi jste čekali, že se ozvu dřív. Bohužel jsem ale neměla čas :/.

Zkouškové mám úspěšně za sebou, jen si stačí nechat zapsat jednu zkoušku do indexu a pak to bude vše černé na bílym. Spíš modré na bílym no :D Dokonce jsem i úspěšně zvládla zkoušku z dějin kultury a to rovnou se známkou 2! :D Vytáhla jsem si Starověký řím a osvícenství, klasicismus. Štěstí na otázky bylo teda dobré. Teď už mám jen volníčko od školy a práci teda, ale ta mě baví :).

Včera jsem také z velké eufórie a dobré nálady ještě v 6 večer pekla makovník. Povedl se dobře, chutná, a tak tady můžete určitě čekat recept :). Vlastně jsem ten makovník pekla kvůli dědovi, protože tam jdu dneska babice a dědovi ukázat tu svou práci a děda je jak kyselina, tak aby měl něco dobrého k čaji. Si zase šplhnu :D. Navíc, proč nepéct, když já pečení miluju. Hrozně mě to baví 8).
A včera večer jsem šla ke své nové "výživové poradkyni." Abych vám to vysvětlila :D. Jsem nehorázný hovado a na jaře jsem zhubla krásných 7 kilo, ale protože jsem hovado, tak jsem zpátky 5 kilo nabrala. Naštvala jsem se však sama na sebe s tím, že se naučím poslouchat své tělo a opravdu se naučím jíst zdravě a sportovat. A když jsem ještě pracovala v kavárně, tak tam jednou přišla taková moc milá holčina s věma border kóliema, a tak jsme se daly nějak do řeči. Slovo dalo slovo a začala se tam na pokec za mnou stavovat pravidelně a jelikož jsem zrovna v tu dobu na jaře hubla a ona ž nějakou dobu byla zapálená do cvičení a zdravý výživy, tak jsme se měly o čem bavit :D.
A teď po půl roce jsem se za ní obrátila s tím, že chci prostě v tomhle směru změnit svůj životní styl a jestli by mi neporadila, a tak se tedy tomu stalo včera večer. Byla jsem poučena + jsem se také dost odhodlala to vážně změnit, protože mi o sobě povídala, že ještě před 2 rokama zeleninu nestrčila do pusy a běhání a pohyb celkově nesnášela - což jsem přesně já :D. Zelenina mi sice tolik nevadí, ale raději sáhnu po koláči než po zelenině. Achjo. Takže z celé porady jak na správný životní styl se stal 3 hodinový pokec o všem možném až jsem domů odjížděla s tím, že je na světě další člověk, se kterým si můžu fajn popovídat :).

A co tedy budu dělat dnes? 1) ráda bych v průběhu dne zveřejnila ten recept na makovník 2) odpoledne jdu k té babičce a dědovi představovat naší firmu a snad to dopadne dobře :) 3) právě teď si lakuju nehty a poprvé zkouším nude odstín, tak jsem zvědavá :)

A ještě jednu velkou věc pro vás mám a já o n úplně zapomněla napsat! Možná jste tady někdo občas četl o tom, že mým snem je vytvořit nefalšované webové stránky o skupině Green Day a stát se tak prostředníkem mezi fanouškama GD a samotnou skupinou. Jednoduše řečeno, mít o nich webovky a zveřejňovat tam nejžhavěší informace o této skupině :).
A tak se také stalo! Právě teď rozjíždíme už měsíc nefalšované webovky o Green Day společně s mou nejlepší kamarádkou a trvalo nám rok a půl než se ty stránky opravdu vybudovaly, jsme na ně teda obě patřičně pišný a jestli vás zajímá, jak vypadá naše práce, tak se mrkněte zde - greendayband.cz.

A teď si jdu dodělat ty nehty! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A je to! zlomenymec 02. 02. 2014 - 22:35
RE: A je to! polie 03. 02. 2014 - 22:59
RE(2x): A je to! damn-girl 04. 02. 2014 - 22:30