Přestavba: sestry Srdečný

5. únor 2014 | 23.17 |

Tak jsem právě teď koukala, kdy vlastně naposledy se tady objevl nějaký článek o The Sims a zjistila jsem, že to bylo přesně před rokem a dvěma dny. Takže tedy dá se říci, že přesně po roce přicházím s novým článkem o mých simících a nutno říct, že jsem na tu hru opravdu rok nešáhla a ani si na ní vlastně nevzpomněla. Prvně se mi o této hře rozjasnilo při zkouškovém a došlo mi, že ta nechuť nehraní už mě přešla a ráda bych se ke hře vrátila a to hned po zouškovém. o zkouškovém tedy už je, mám čas, a tak přicházím po dlouhé době snovou přestavbou :)

Na programu jsem dnes tedy měla sestry Šťastné. Jedna se jmenuje Samanta a druhá Gama, a tak jestli máte chuť, pojďte se kouknout na rekonstrukci jejich domu. Ráda bych jen řekla, že tentokrát jsem nepředělávala příčky v domě a schválně je nechala bez změny.

Na těchto prvních dvou fotkách je vidět, jak jejich dům vypadal a ak vypadá po reonstrukci. Je změněná střecha, ubráno o jeden krb a tedy i komín a vepředu je zkrácen živý plot, protože překážel velkým oknům.

Celou prohlídku domu začneme jako vždy ve vstupní chodbě. Kout na knížky byl zachován akorát byla vyhozena velká knihovna nahrázená třemi malými. Nátěry zdí byly nahrazeny teplejší barvou.

A z chodby postupujeme do kuchyně spojené s jídelnou. Dá se říct, že jsem se držela v některých věcech stejného tónu oranžové jako v chodbě. Na první fotce sice krb není vidět, ale je vyměnen za jiný, do místnosti lépe se hodící. Ta skříň velká tam má jedno opoctatnění, je v ní uloženo nádobí, které se do linky nevešlo.

rajce.idnes.cz/d1503/9/9397/9397782_281f0268ffd8273b9fbed50ffd5c8939/images/salonek.jpg?ver=2" title="klikni pro další 15/15">

A přesuneme se do ruhé části domu. Upřímně řečeno, s touto místností jsem nevěděla co nejdřív udělat, protože obyvatelky domu mají v domě těch místností až až :D. Nakonec jsem tedy z této místnosti udělala takový luxusnější pokoj, který slouží pro návštěvy.

Původně (i na fotce to můžete vidět) byl pokoj nevyužívaný. Bylo v něm prdnuté piáno/klavír, krb a dál nic :D. Udělala jsem tedy z tohoto pokoje útulný obývací pokoj v krémových barvách a tam vzádu můžete vidět kruh na vytváření hlíněných předmětů.

Opět původně nějaký divný pokoj. Asi něco jako ten pokoj pro návštěvy, který jsem vytvořila vpředu, ale ošklivý :D. A tak co s tím tedy? Proto tato útulná prostorná knihovna. No nebyl by to váš sen mít takovou vlastní knihovnu a čítárnu v jednom? Můj jo! :D

Teď se přesuneme do prvního patra v domě a začneme touto chodbou. Dá se říct prostě ošklivá, hrozně tmavá a holá. Nechala jsem tedy v tomto případě podlahu, protože se mi líbila a jinak je všechno změněno + jsem přidala konferenční stolek na odkládání různých věcí. Zdá se mi teď útulnější :)

A jsme v první ložnici, ložnici Gamy. Opět ošklivá tmavá místnost bez nápadu změněna mnou na hezkou místnost a snad i s nápadem a aby se nám gama nenudila, tak jsem jí tam prdla klec a bude mít papouška :D.

A jsme ve společné koupelně. Změna se jako vždy dotkla i zdí a podlahy, ale tady je ještě teď ještě jiná věc, kterou jsem udělala jinak. A je to psrchový kout. Vyhodila jsem ten klasický a vytvořila zděný prosklený a prostorný (můj sen mít prostorný prosklený sprcháč - zděný :D)

A jsme v poslední části domu - ložnice Samanty. Té jsem na zeď přidala baletní "tyč," aby se učila baletu (překvapivě :D). Nechala bych si takový pokoj klidně líbit :). Jooo a důležitá věc žen jak můžete vidět, má tam v pokoji i svou vlastní toaletku :)

A ještě mám jeden bonus :D. Změnila jsem image Samantě i Gabně, aby vypadaly trošku k světu :P.

Na této první fotce můžeme vidět Samantu před/po. Jelikož ona od pohledu podle oblečení vypadá jako takový kliďas, který nemá potřebu vybočovat, tak jsem jí změnila (prodloužila :D) vlasy a nechala jí je léžérní. Nutno říct, že jí to omladilo o několik let :D.

Gama. Podle oblíkání a líčení vypadá, že ráda malilinko vybočuje (ten náramek na ruce + má kožené kalhoty a a nich řetízky), tak jsem jí v tom stylu podpořila a taktéž jí prodloužila a také obarvila vlasy. Nutno říct, že mi je Gama sympatičtější :D

A to je vše a já mám na vás teď dotaz, jak se vám to líbilo? Snad si tady nikdo neťuká na čelo, že se ve svém věku (skoro 23 let :D) takto bavím :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Přestavba: sestry Srdečný tlapka 06. 02. 2014 - 10:21
RE(2x): Přestavba: sestry Srdečný damn-girl 06. 02. 2014 - 15:59
RE: Přestavba: sestry Srdečný zlomenymec 06. 02. 2014 - 11:16
RE(2x): Přestavba: sestry Srdečný damn-girl 06. 02. 2014 - 15:56
RE(3x): Přestavba: sestry Srdečný zlomenymec 06. 02. 2014 - 17:17
RE(4x): Přestavba: sestry Srdečný damn-girl 06. 02. 2014 - 17:18
RE: Přestavba: sestry Srdečný sigrun 08. 02. 2014 - 15:35
RE(2x): Přestavba: sestry Srdečný damn-girl 08. 02. 2014 - 15:49
RE(3x): Přestavba: sestry Srdečný sigrun 09. 02. 2014 - 10:39
RE(4x): Přestavba: sestry Srdečný damn-girl 09. 02. 2014 - 10:44
RE(5x): Přestavba: sestry Srdečný sigrun 09. 02. 2014 - 10:46