Inspirace z The Sims 1

7. únor 2014 | 11.37 |

Neuplynuly ani dva dny a já přichátím opět s článkem na téma The Sims. Tentokrát ale přicházím i s novým projektem! Každý kdo můj blog čte, tak ví, že jednak dělám přestavby = vyberu si nějaký dmek, který byl v nějakém sousedství ze hry vytvořen už vývojáři a udělám rekonstrukci celého domu včetně toho, že zkráším i samotné obyvatele vybraného domu. Dále tady mám ještě jeden projekt, ve kterém představuji vlastnoručně vytvořené rodinky s jejich domem, který také stavím vždy já.

A teď jsem rozjela projekt ještě jeden, mám ho sice v hlavě už několik let, ale protože jsem hlava líná, tak jsem se do něj pustila teprve včera. O čem bude? Pokud jste někdo hrál nebo znáte The Sims 1, tak víte, že v sousedství této hry se také nacházejí rodinky se svými domy vytvořené vývojáři a mě napadlo, proč to nepřevést do The Sims 2. Pochopíte to níže ;).

Ráda bych tedy hned teď pustila do toho nového projektu. Hráli jste někdy Sims 1? Znáte Sims 1? Jestli ano, určitě si pamatujete aspoň matně na rodinku Newbie. Tato rodinka sloužila jako taková startovní rodinka k tomu, abyste se ve hře vše naučili od stavění až po ovládání sima. V základní této hře byla rodinka tvořena jen z chlápka, který se celým jménem jmenuje Bob Newbie, ale ve hře rozšířené už ve svém domku žije s ženou, Betty Newbie (matně si vzpomínám, že to opravdu tak je :)).

Na obrázkách níže (našla jsem je an internetu) můžete vidět dům Boba, Boba samotného a Betty.


newbiext.png (703570 bytes)
(tento jejich dům už není původní, ale trochu upraven, slouží především pro náhled, abyste aspoň trošku viděli zadní zahrádku)

Bob a Betty Newbi


(ta lavička a lucerna tam taky není od vývojářů)


Můj Bob a Betty Newbie

A takto jsem je já podle 1 vytvořla ve 2. Byl to teda oříšek. Bob ještě vytvořit šel, ale s Betty to teda byl problém. Jednak jsem nesehnala aspoň trochu podobné vlasy, které má v 1, ale tyhle byli prostě asi nejlepší a nesehnala jsem ani stejné a ani né podobné oblečení, tak dostala takovéhle. Za ěm tedy Bob spokojenost a Betty děs :D.

Mnou vytvořený dům v Sims 2 podle předlohy ze Sims 1

Jak se vám líbí tento nápad s reprodukcí? :D Mám ještě fotky několika domů z The Sims 1 a někde dokonce i s rodinkama, takže jestli se nápad líbí můžu pokračovat i dál s dalšíma domkama a rodinkama :).
Chtěla bych i začít se stavěním podle reálných domů, které opravdu existují - to jen tak pro zajímavost. Nejdřív se ale musím trošku rozehrát an obyčench věcech, protože jsem na Simíky rok nesáhla a zjišťuju, že to je znát, ale hlavu mám plnou nápadů a čtverečkovaný sešit plný nákresů na domky. Jó, jsem takový virtuální architekt, ale tahle zábava se mě drží už od dětství.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Inspirace z The Sims 1 sigrun 08. 02. 2014 - 15:27
RE: Inspirace z The Sims 1 tlapka 08. 02. 2014 - 19:16
RE(2x): Inspirace z The Sims 1 damn-girl 09. 02. 2014 - 10:42