Plesování

9. únor 2014 | 11.43 |

Jak se máte takhle v neděli dopoledne?

Já jsem včerejší večer strávila na plese se svými kamarády a vrátila jsem se dnes ráno ve dvě :D. Prvně se mi tam teda nechtělo, to se musím přiznat. Jsem ale hrozně ráda, že jsem tam nakonec šla. Byl to maturitní ples naší střední školy a my se tam vydali kvůli tomu, abychom společně pozdravili své oblíbené učitele a především naší milovanou třídní, kterou mám jako člověka hrozně moc ráda.

Sešla jsem se s Verčou a Pavlem (moji kamarádi ze střední) před sedmou před Lucernou a vydali se společně dovnitř. Prvně jsme si šli koupit pití - oba dva byli úplně vykulení, že já si dávám pivo :D. Trošku si prohlídli Lucernu a ujali se jít pozdravit společně všechny učitele, kteří náš učili - učitelka na marketing a management, učitel na základy stavitelství a naše třídní. Chtěli jsme jich pozdravit víc, ale učitelka na účetnictví a ekonomiku tam nebyla, protože třídnictví nemá a neholduje těmto akcím a dva další (také moji moc oblíbení učitelé) ze školy odešli. Odešel nám učitel na stavební materiály/řízení jakosti, a také učitel na angličtinu - pan Hluštík. Pana Hluštíka jsem měla hrozně moc ráda a asi ho už nikdy neuvidím, což mi je opravdu líto. Připomíná mi trošku mého dědu, protože to byl vždycky hrozný sportovec a férový chlap. Na učitele na stavební materiály jsme dostali tel. číslo, půjdeme ho tedy v nejbližší době navštívit.
Musím říct, že jsem na tom plese toho vypila tolik ač jsem se divila, že ještě v pohodě stojím. Nejsem zvyklá pít a tři velké piva, panák tulamorky a panák zelené, no potěš. Balanc jsem měla dobrý! :D Trošku mi ten alkohol ale zkreslil uvažování, to se přiznám! :D

V jednu chvíli jsem tam totiž stála v kroužku ještě s dalšíma klukama, kteří mají už také na téhle škole dostudováno. Jak jsem byla mírně pod vlivem, tak jsem se začala s tím jedním docela dost bavit a úplně v pohodě čemuž se divím, protože já když se mám bavit s cizím klukem, tak nejsem div vyklepaná a teď bez problémui :D. Pak ho má připitá spolužačka vytáhla tančit a tančila s ním dobrou hodinu, vytočilo mě to a to absolutně... rychle jsem se ale uklidnila, přece si nebudu kazit večer.
Po 12 v noci jsme jeli dom. Pája s Verčou a já s tímhle - měli jsme společnou cestu metrem. Byla jsem fakt ráda, že to takhle nakonec dopadlo. Nejvtipnější je, že jsem byla natolik statečná, že jsem se zeptala na celé jméno s tím, že si ho přidám na fb a můžeme se někdy na něčem domluvit. Kde já vzala tolik odvahy netuším ještě teď :D. Ovšem, v noci kolem čtvrté ráno jsem se probudila a chytla "depku" z toho, že mě ten alkohol tolik přetvořil a zjistila jsem, že ten kontakt na fb nebyl vlastně úplně dobrý nápad, jak jsem si v noci myslela že je. Achjo. Ano, teď se modlím, že si mě na tom fb nenajde, protože jsem mu řekla taky své celé jméno. Už nikdy nebudu pít nebo aspoň né tolik, abych si pak zase ráno nenadávala, co jsem to provedla.

Celou akci považuji celkově za vydařenou a jsem hrozně ráda, že jsem tam šla :P. Jen mě nepoznali dva učitelé, které mě učili, a tak přemýšlím jestli to je dobře nebo špatně :D. Za chvilku pojedu k jedné babičce s dědou vyzvednout oběd. Dělají totiž mé oblíbení dančí ptáčky. Po obědě vyrazím za druhou babičkou s dědou - především zontrolovat dědu, jak se mu daří :D. Pak už mám jen od úterý do středy pracovní dny a od čtvrtka do soboty odjíždím na hory! 8)

PS: Také koukáte na Olympiády? Mě zas teď nikdo dva týdny nedostane od televize :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Plesování sigrun 09. 02. 2014 - 12:21
RE: Plesování zlomenymec 09. 02. 2014 - 13:06
RE(2x): Plesování damn-girl 09. 02. 2014 - 21:57
RE: Plesování boudicca 09. 02. 2014 - 21:38
RE(2x): Plesování damn-girl 09. 02. 2014 - 21:57