Zpět z hor

18. únor 2014 | 23.23 |

Tak jsem se již vrátila z hor. Jsem z hor sice už od neděle ale sem jsem se dostala až teď.

A jak bylo na horách? Musím říct, že snad nejlepší hory, které jsem zažila. Jsem lyžar, ale tentokrát jsem na lyžích nestála ani jednou. První den mi to na dvě hoďky přišlo zbytečný, druhý den jsem se plácala na snowboardu, že se to prostě naučím. No, nepovedlo se. Těžko se na tom naučíte, když se na tom neumíte ani ze sedu postavit! :D Třetí den jsem chtěla na prkno jít se plácat odpoledne, ale dopoledne jsme došli s partou pod Sněžku na chatu Jelenku, a tam jsme se neplánovaně zřídili za bílýho dne v době obědů :D. Takže na prkno jsem mohla zapomenout a další den už se odjíždělo a navíc pršelo.
 Hory jsem si ale jinak naprosto užila! :) Níže můžete vidět dvě fotky z procházky pod Sněžku - jsou focené pouze mobilem.

A pokud se nepletu, tak tady někoho zajímalo, ja se to vyvíjí s tím mým objevem :D. Vyřvávala jsem tu, že nemám zájem, ale poté se na něj moje kamarádka vybodla s tím, že nebude furt ta, která bude psát jako první, takže jsem se toho ujala já :D. v podnapilém stavu jsem mu velice "inteligentně" napsala, že se ani neozvááál od plesu. Ehm. nafackovala bych si. Jediný štěstí, že to bylo odesláno bez hrubek - nic nepoznal :D. Takže jsme si dva dny psali a já pomalu přicházela k tomu, že vlastně vůbec není špatný, že je i vtipný a hodný  a že někoho takového potkám zase za 10 let, pokud to tady nezkusím :D. No, zkusila jsem včera. Napsala jsem mu, jestli by šel ven. Bylo mi odepsáno, že teď má hodně sportu a že se pokouší o jiné děvče. Mám tedy smolíka.
Opravdu tohle jeho rozhodnutí, ale vážně nechápu. Kor když se s váma někdo cizí celý večer baví, potom na cestě domu ještě vypráví, jak vám sežene někoho věruhpdného, abyste v pohodě dorazili domu a poté se přes kámošk druhý den strachuje, jestli jste v pohodě dorazli domu. Jiná kámoška mě ale uklidńuje tím, že takhle se pánové prostě už chovaj. Skvělé :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zpět z hor zlomenymec 18. 02. 2014 - 23:53
RE: Zpět z hor tlapka 19. 02. 2014 - 17:46
RE: Zpět z hor editt 19. 02. 2014 - 18:49
RE: Zpět z hor sigrun 13. 03. 2014 - 16:04