Když se tvrdá práce začne oplácet

16. březen 2014 | 19.00 |

Tak jsem obě dvě víkendové odpoledne strávila nad svou závěrečnou prací a až teď mám pocit, že se to začlo vyplácet. Především jsem ráda z toho, že už netrpím depresí jestli to zvládnu nebo ne. Povedlo se mi totiž udělat pěkný náskok a z 15 stránky jsem díky pár aktivním dnům dneska skončila na stránce 33 a ještě to nemám hotové, ale už skoro jo. Čistého textu bych to aktuálně viděla tak na 26 stran, ale stejně... to co tam dopíšu by mělo být dostačující na splnění limitu! Jsem šikovná! Jenom vypracování toho výzkumu mi zabere vcelku nějakých 20 stran a po výzkumu mě čekají ještě dopsat nějaké tři stránky a je to. Celkově mi aktuálně chybí nějakých 7 stran a mám hotovo, pak už jen úpravy a vytištění dokumentu! HA!

Během toho psaní jsem naposlouchala tolik hudby, jako snad nikdy předtím. Hrozně zvláštní, dospěla jsem k názoru, že se nedokážu na psaní soustředit v tichu, ale naopak mi tady musí vyhrávat hudba pěkně hlasitě :D. Takže během víkendu jsem stihla projet x alb od Good Charlote, Green Day, The Offspring a Blink 182 :D. Přičemž jsem ještě stihla projet x tumblrů s tématikou Greenů - jejich fotky a animaci (jsem prostě blázen a určitou části duše ještě puberťák, co se roztejká nad svýma rockovýma hvězdama :'D). Tohle berte s rezervou :D.

Také jsem si včera večer stihla ještě navrhnout jeden dům ke stavění, takže myslím si, že během příštího víkendu, kdy už yb se mohlo objevit trošku času by se tady mohl objevit v simíkovské verzi :D.

A jak jste strávili víkend vy? Počítám, že lépe než já :D

Tady máte jednu mojí srdcovku... The offspring - (Can't Fet My) Head Around You

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Když se tvrdá práce začne oplácet tlapka 20. 03. 2014 - 22:13