V zápalu hledání nové práce

15. duben 2014 | 18.59 |

Ahoooj! Po delší době se opět hlásím. Jak se máte?

Já nic moc. Začínám mít stres ze svého pošetilého nápadu, že se stanu finančním poradcem. Není to dobré. Nebo já vám to vysvětlím. Hrozně mě baví to zpracovávání plánů a jednání s klientama, kteří už mi přistoupili na první schůzku. Sehnat ale cizí lidi po telefonu aspoň na první informativní schůzku je snad neřešitelný úkon! A já mám nervy, že už měsíc ze tzv. studených kontaktů jsem nesehnala nikoho a šéfka už také začíná být dosti nepříjemná. Takže se to má následovně, hledám si zaměstnání nové se stálým nějakým základním jistým platem s tím, že až to zaměstnání najdu, tak se ve stávaícím Fincentru zeptám jestli bych to mohla dělat jen volnočasově, abych byla k dispozii, kdyby někdo z mých známých něco chtěl... a tak bych se mohla třeba i pomalu a bez stresu rozjet.
Aktuálně mám odeslaný pohovor na dvě místa. 1) pracovník klientského servisu v investiční společnosti 2) prodejce zájezdů v cestovní agentuře Letuška. Také jsem si poslala email, jestli nehledají pisálka na hudební server Musicserver.cz, tak uvidíme. Snad odpoví... psala jsem už před 2 dny. A to čtvrtý, to kdyby vyšlo, tak skáču dva metry vysoko. Nechci si to ale zakřiknout, takže o tom až jak to dopadne. DRŽTE PALCE! A stále hledám další a další inzeráty kam psát :). Nebaví mě to, protože když už mi na podzim přestaly padat vlasy, tak teď mi asi ze stresu začaly padat opět... 3x FUCK THIS SHIT... ehm :D

Ta fotka nahoře - to jsoui ty mé knihy, které jsem si objednala k narozkám. Hvězdy nám nepřály od Johna Greena, Ploty uvnitř nás od Barbory Kindlové, KONEČNĚĚĚ MÁM i Prázdné místo od J. K. Rowling (a měli jí zrovna v akci... mám tu knihu za 250,-!) a Devět povídekod mého milovaného a nejmilovanějšího J. D. Salingera. Aktuálně furt čtu pravidla moštárny a za poslední týden jsem se k tomu nedostala. Ze 600 stran jsem na 140 - velká převeliká bída... ano stydím se.

A ještě tady bych vám chtěla ukázat své nové přírůstky v pokoji. X let jsem v pokoji neměla žádnou kytku, ale poslední dva roky jich tady mám až moc. Hrozně mě baví se o ně starat a že se mi to i daří :). Kaktus mám od babičky. Na kaktusy a orchideje jsem naprosto antitalent. Nějak se s nima nemůžu skamarádit a vždycky mi chcípnou, chudinky. Takže mi babča jako asi stý pokus koupila kaktus nový, když mi ten poslední opět chcípl. Ty ostatní dvě - vůbec nevíc, co je to zač, ale když jsem je viděla u babičky, tak se mi hrozně líbily! :D Ta napravo ve velkém vzrůstu je krásná a bohatě převislá a ta nalevo má krásný malinký růžový kvítky. Takže si z miminek pěstuju pomalu dospěláky :D.

Taky máte hrozně rádi U2? Já strašně a tahle se mi od nich v poslední době líbí nejvíc - Stay 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: V zápalu hledání nové práce netty* 15. 04. 2014 - 22:56
RE(2x): V zápalu hledání nové práce damn-girl 16. 04. 2014 - 16:41
RE: V zápalu hledání nové práce polie 17. 04. 2014 - 15:24
RE(2x): V zápalu hledání nové práce damn-girl 17. 04. 2014 - 15:30
RE: V zápalu hledání nové práce boudicca 18. 04. 2014 - 20:28
RE: V zápalu hledání nové práce sigrun 25. 04. 2014 - 20:05