Hudební tag

19. duben 2014 | 23.27 |
› 

1) Má oblíbená chlapecka kapela + jedna píseň od nich
Jednoznačně Green Day. Pro mě prostě neexistuje lepší kapela. A jedna píseň od nich? Good Riddance (Time Of Your Life). A proč? Protože nedávno jsem šla po Václaváku a zrovna přemýšlela nad svým životem a právě tuhle písničku hráli a ještě k tomu zrovna pasáž s textem "I hope you had the time of your life." - "Doufám, že si prožila to nejhezčí ze života."

2) Má oblíbená dívčí skupina + píseň od nich
Upřímně řečeno. Tady jsem se rozmýšlela nad The Pretty Reckless a nad Porcelain Black. Porcelain Black ale bude znát míň lidí a takhle třeba budete rádi za novou věc :). Takže Porcelain Black a This Is What Rock'n'Roll Looks Like.

3) Píseň, kterou jsem měla ráda, ale teď jí nenávidím
Upřímně řečeno. Netuším co vybrat. Nic mě nenapadá. Už vím! Sice nemůžu říct, že jí nenávidím... to bych přeháněla. Ráda jsem jí ale měla a to hrozně moc, ale nějak se mi strašně ohrála a já jí v poslední době pokaždý  ve svém přehrávači přeskakuju. Jedná se o All The Right Moves od OneRepublic

4) Skupina, o které nikdo nepředpokládá, že bych ji mohla milovat
Některé lidi teď možná vážně překvapím, ale já doopravdy miluju Depeche Mode. Znám je od maky už pěknou řádku let, protože on je má hrozně ráda a poslouchala je jako mladá. A teď když mají koncert v ČR, tak na ně společně jdeme. Už jsem byla s mamkou na Depeche Mode 3x! 8) A tady jedna z mých nejoblíbenějších - A Question of Time.

5) Píseň, jejíž slova znám zpaměti
Tady jsem se nemusela vůbec rozmýšlet! :D Jsem totiž na texty hroznej žalud a mohla bych je slyšet 1000x a stejně bych si je nepamatovala. Jeden ale znám bezpečně a to All The Small Things od Blink 182. Mimochodem má srdcovka od nich.

6) Píseň, která mě vždy uklidní
Odpověď jasná a bez přemýšlení. Jednoznačně Green Day a jejich See The Light z alba 21st Century Breakdown. Tuhle písničku si pouštím pokaždý, když mi není nejlíp. Vyvolává ve mně totiž naprosto pozitivní pocity a přijde mi, že se písnička snaží říct "Všechno bude zase dobrý." Mým snem je si na levé zápěstí vytetovat právě slova see the light, ale furt jsem nesebrala tu správnou odvahu :D

7) Píseň, která mě dokáže rozbrečet
Buty a jejich Nad stádem koní mě dokáže rozbrečet snad i ve chvílích, kdy je mi naprosto fajn. A ač u nís ksoro pokaždý chytnu "depku," tak i tak mám tu písničku hrozně moc ráda.

8) Píseň, co u mě vyvolá nostalgii
Těžká otázka. Tedy aspoň pro mě :D. Nechte mě chvilku přemýšlet. Už víííím! Už se mi rozsvítilo! :D Že mě to nenapadlo hned! The All-American Rejects a jejich Damn Girl. Právě kvůli téhle písničce mám takovou přezdívku jakou mám. Hrozně se mi to slovní spojení líbilo už před těma x lety. 

9) Píseň, kterou mám momentálně ráda
Hehe a jdeme od dosavadních stylů pryč, protože já v poslední době nejraději poslouchám Happy od Pharrella Williamse. Vymyká se to teda úplně mým oblíbeným stylům, ale je to tak neskutečně pozitivní a zábavná písnička, že prostě tady nemůžu jinak! :D Jsem zvědavá, za jak dlouho mě přestane bavit, když hraje všude :D

10) Píseň, na kterou nikdy nezapomenu
Znám jí tolik let. Poslouchám jí tolik let a celou tu dobu je to pro mě číslo jedna. U2 a With Or Without You. Naprostá klasika, ale u mě hudební láska v podobě téhle písničky na celý život. Bude to znít hodně divně, když řeknu, že tuhle písničku chci 100% zahrát jednou na svém pohřbu? :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hudební tag boudicca 20. 04. 2014 - 10:02
RE(2x): Hudební tag damn-girl 25. 04. 2014 - 20:17
RE: Hudební tag tlapka 20. 04. 2014 - 11:17
RE(2x): Hudební tag damn-girl 25. 04. 2014 - 20:16
RE: Hudební tag polie 24. 04. 2014 - 22:09
RE(2x): Hudební tag damn-girl 25. 04. 2014 - 20:15
RE: Hudební tag sigrun 25. 04. 2014 - 20:08
RE(2x): Hudební tag damn-girl 25. 04. 2014 - 20:13