Veselé Velikonoce!

21. duben 2014 | 12.35 |

Zaprvé bych vám všem chtěla popřát trošku opožděně krásné Velikonoce! :)

Zadruhé, teď k fotce. Po delší době jsem hodila k článku úvodní fotku, a tak můžete nalevo nahoře u tohoto článku vidět fotku nehtů. Dělala jsem si je v pátek odpoledne. Minulý víkend jsem si totiž konečně koupila lak s matujícím efektem a v týdnu potom tento broskvový odstín. Takže jsem se pustila do nailartu, abych tyto dva laky ozkoušela. Navíc už dlouho toužím po tom, vytvořit si na nehty zebrovaný vzor, a tak jsem páteční nailartování spojila do jednoho :D. Na fotce je tedy nový broskvový se zebrovaným vzorem na prstečníku + všechno přetřeno právě lakem s matujícícm efekten.Zebrovaný vzor jsem si na nehty malovala sama. Mám totiž pár laků, které jsou určeny právě na zdobení - mají úzký štěteček. Docela jsem se bála, jak ta zebra dopadne, ale nakonec to šlo úplně bez problémů a výsledek se mi líbí! 8) Asi si udělám příště zebru na všechny nehty. Hrozně se mi tento vzor na nehtech líbí. Také jsem u sebe objevila zvláštní věc. Jsem pravák, ale lakování nehtů mi jde spíše levou rukou :D.

A včerejší den byl ve znamení uklízení. Rozhodla jsem se, že si umeju před Velikonoci okna, a tak jsme se do toho včera odpoledne pustila. Byl to docela zážitek, protože pokoj mám v prvním patře a já se prostě u otevřeného okna stát na židli bojím. Ale zvládla jsem to! Hodila jsem na vyprání záclony a ty jsem si dneska pověsila. Poté jsem se vrhla na úklid pokoje. Nejdřív povysávat, potom utřít prach a zaméct balkon, který patří k mému pokoji. Potom jsem si pokoj vytřela a vytřela jsem i bakon. Mám tady teď krásně čisto a je mu tu fajn! 8) Né že bych byla nějaký bordélář. Mě totiž docela baví uklízet... v mém pokoji byste teda bordel nenašli ani náhodou a to ani prach :D.
Pak jsem odpoledne trošku zevlila jako správnej povaleč, šla ven se psem a večer na návštěvu ke kamarádce :). Vrátila jsem se domu v 10 večer, takže jen umýt a plácnout se do postele s knihou. Perfektně strávený den! 8)

Dnes jsem teda akorát pověsila záclony a přivítala jedny koledníky (víc jich tady nebylo). S těma to bylo vtipný! :D Vyšla jsem před vrátka s vajíčkama a byli to kluci tak ve věku 16 let? :D Tak jsem je  pozdravila a oni stáli a ni... asi se styděli :D. Takže jsem je musela pobídnout jestli něco bude nebo nebude :D. Po pobídnutí se teda do toho dali a to docela nesměle :D. Odpoledne ještě příde děda a ten si nenechá vysvětlit, že už má útrum, protže je odpoledne. Na Velikonoce je totiž s tímhle jak malej Jarda :D. A druhý děda zaznamenal úspěch - babička ho poprvé po úraze pustila pěšky samotného do obchodu na nákup a on to zvládl! Boží děda! 8).
Odpoledne už si asi budu jen plánovat výukový plán na angličtinu, kterou budu potřebovat k očekávanému pohovoru, který mi prostě musí vyjíét! 8) A teď už máme kuře s nádivkou, takže já letím na oběd! :D

Takhle se mnou zevlí Maggie, když si ještě večer před spaním čtu v posteli :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Veselé Velikonoce! boudicca 21. 04. 2014 - 20:44
RE: Veselé Velikonoce! sigrun 25. 04. 2014 - 20:17