Udála se historická cvhíle!

23. duben 2014 | 21.51 |

Fotka: Procházkujeme :) #InstaSize #lucky #dog #walk #mePozooor pozooor! Právě dnes ráno jsem odevzdala svou absolventskou práci k tisku a zítrají budu mít. Nemohu tomu ani uvěřit a vůbec jsem v to nedoufala :D... ta chvíle ale přišla a právě teď je tady. Huhuuu! Šla jsem spát o půlnoci a vstávala jsem kvůli té práci v sedm ráno, abych jí mohla dodělat. Teď tady ale padám  na hubu a jsem hrozně ospalá. Dneska se opravdu těším spát. Navíc jak jsem unavená, tak mě trochu bolí kolena :/.

Odpoledne jsem strávila s babičkou. Navštívily jsme společně Ikeu, kde jsem si koupila náboje do odchlupovače a konec, protože ta doma nám praskla. Potom nás děda vyzvedl a jeli jsme koupit sekačku. Domů jsem se dostala před pátou. Připravila jsem si k večeři avokádovou pomazánku a vydolovala jádro z manga. Pecku avokáda jsem napíchala párátkama, aby mi nezahučela do vody a dala jsem jí takto vyklíčit do vody. Jsem zvědavá jesli z toho něco bude nebude. Pak jsem si na zahradě přesadila bambus. V poslední době mu začly žloutnout listy a já se na internetu dočetla, že pomáhá přesadit ho a zastřihnout mu kořeny. Teď budu napjatá čekat jestli to pomůže. A taky jsem do květináčku zasadila mango. Teď teda budu netrpělivě několik dní čekat jestli z manga a vokáda něco bude. Jsem hrozně zvědavá! Budu vás informovat :D.

Zítra si jedu vyzvednout svou práci a odevzdat jí ve škole. A pátek bude asi nejzajímavější! Jen tak ze zvědavosti jsem si podala životopis do investiční společnosti na pozici pracovnice klientského servisu. Vůbec mě nenapadlo, že by se mi ozvali a včera odpoledne mi paní z té společnosti volá, jestli se můžu dostavit na pohovor :D. Čeká mě to teda v pátek od dvou od odpoledne. Nejdřív prověřovací test co umím (v mém případě spíš co neumím :D) a potom pohovor. Budu se teda muset zítra na test test něco málo naučit. Jsem hrozně zvědavá a zároveň se bojím! :D Ale to je normální, to jsem prostě já.

A přikládám jednu vycházkovou fotku s naším Luckym. Fotka je z Instagramu, tak právě proto taková :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Udála se historická cvhíle! netty* 25. 04. 2014 - 18:20
RE(2x): Udála se historická cvhíle! damn-girl 25. 04. 2014 - 18:26
RE: Udála se historická cvhíle! sigrun 26. 04. 2014 - 10:10
RE(2x): Udála se historická cvhíle! damn-girl 26. 04. 2014 - 10:14