Garnier Essentials s lopuchem

26. duben 2014 | 16.50 |

Sigrun mi svým posledním článek připomněla můj vlastní článek, který chci už nějaou dobu sesmolit. Mám celkem problematickou pleť a v mých 23 letech ho mám spíše stále jak puberťák. Na jednu sranu mě líčení hrozně baví, ale na druhou stranu závidím těm slečnám, které se líčit nemusí. Hodně dlouhou dobu mi trvalo vybrat nějaký krém, co mi sedne a pleť mi opravdu zklidní. Poslední asi dva roky mám ale jasno.

Garnier Essentials s lopuchem je pro mě takový malý zázrak, co mě skoro vždycky během noci zachrání. Mažu se s ním večer než jdu spát, a když se ráno probudím, tak moje pleť je skoro vždy po tomto krému zklidněná a není tak hrozná jako večer. Má dobrý účinek, jak na vznikající kožní problémy, tak na jejich zarudnutí. Krém navíc krásně voní, užasně se roztírá a tím i vydrží opravdu dlouho. Já mám jedno balení cca vždy tak na rok. Navíc se krém i dobře vstřebává a nelepí, takže se člověk namaže a než zalehne do postele, tak je krém krásně zaschlý.

Krém je pro normální až citlivou pleť a co jsem vyčetla podle recenzí, tak je nás víc, kteří tento výrobek chválí. Pokud máte tedy problémy s pletí a už nevíte, ja dál, tak doporučuji vyzkoušet právě tento kosmetický přípravek. Musím ale připomenout, že pokud sedne mě, tak není zaručeno, že musí sednout vám. Jak ale říkám, kladné hodnocení na internetu převažuje nad tím horším. A musím i říct, že ho používám i jako podklad, když si nanáším make-up (v mém případě spíše BB krém).

Krém je běžně dostupný v drogeriích a vyjde na nějakých cca 140,-. Myslím, že nejlevnější je snad v DM, pokud se nepletu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Garnier Essentials s lopuchem netty* 27. 04. 2014 - 02:42
RE(2x): Garnier Essentials s lopuchem damn-girl 27. 04. 2014 - 12:03
RE: Garnier Essentials s lopuchem sigrun 27. 04. 2014 - 11:30
RE(2x): Garnier Essentials s lopuchem damn-girl 27. 04. 2014 - 12:02
RE: Garnier Essentials s lopuchem tlapka 27. 04. 2014 - 18:00