Není to nejhorší

29. duben 2014 | 21.18 |

Ahojte! Musím říct, že dneska jsem se měla překvapivě až moc dobře a nezničil to ani ten fakt, že jsem byla u doktora na předoperačním vyšetření. Nejspíš to ale bude tím, že moje teta mi dělá mojí obvoďačku, a tak k doktorům (a nebo aspoň k ní) chodím bez stresů :D.

Za 14 dnů mě totiž čeká ta velká operace zubů. Celkové narkóza a naráz všechny moudráky ven plus má genetická vada - horní devítky. Jsem na sebe zvědavá a nebo spíš na to, jak budu po operaci vypadat :D. Bude to má první operace a nikdy jsem neležela v nemocnici, takže jsem plná strachu a zvědavosti :D.

Ještě před návštěvou ordinace jsem se byla kouknout do drogerky a našla tam tyhle dva úžasná laky se třpytkama! Jeden byl za 20,-... no neberte to. lahvičky jsou malý, ale to nevadí, protože já tyhle laky většinou stejně používám jen na zdobení.

A během toho co jsme jela domu, tak už jsem měla v hlavě vymyšlené, jak aspoň jeden ten lak vyzkouším. Použila jsem tedy tyto laky -

Podkladový používám od Gabriella Salvete, je s bělícím efektem a vypadá fakt krásně, ikdyž chcete jen průhledný lak. Poté jsem nanesla růžový od S-he a na to nový třpytkatý růžový z Teta drogerie.

Pak už jsem jen nanesla zdobení v podobě těchto žlutých hvězdiček. Zjistila jsem, že na e-shopech s lakama a zdobením mají tyhlecty zdobící věcičky hrozně drahý. Kupuju je teda u Vietnamců, kde mě právě tahle celá sadička vyšla na nějakých supr 20,- :P No a pak už jsem jen přetřela průhledným top-coatem. A celý výsledek je zde -

Jak se vám líbí? :) Kde si přízdoby na nehty kupujete vy? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Není to nejhorší sigrun 30. 04. 2014 - 21:01
RE(2x): Není to nejhorší damn-girl 30. 04. 2014 - 22:59