"new" girl with brown hair

11. říjen 2010 | 20.31 |

Dark Brown Hair Bow Like Lady Gaga by Wonder-In-AlicebandsAno, mám čerstvě nabarvené vlasy. Fialová je pryč a je tam hnědá. Osobně se mi to líbí, mamce také a dál uvidím co okolí :D.

Ptáte se to zkoušky maturit? Pfff, ale hlava už mě přestala bolet :D. Největší strach mám z didaktickýho testu z češtiny. Sloh bude nejspíš v pohodě, ale nejlepší pocit mám ze slohu v angličtině. Což je dost překvapivý, protože jsem to čekala tak, že největší vítr budu mít z angličtiny :D. Musím vám říct, ten test v češtině podle mě nemá nic společnýho s češtinou. Sloh byl dobrý, 10 různých témat na výběr je docela dost. Psala jsem zamyšlení o tom jaký vliv mají na lidi sociální sítě jako Facebook třeba. A v angličtině ta delší práce na 120 slov byla na téma, že máme napsat svému kamarádovi a poradit mu co má na výletě v České republice navštívit a proč, co mu radíme aby si vzal na cestu a proč a popřát mu hodně štěstí při jeho cestování. Potom se psala ta kratší práce na 60 slov, ve které jsme měli pozvat lidi na svojí narozeninovou párty. No sakra, víc se bojím té kratší práce.

A zítra? Zítra mě čeká didaktický test z angličtiny a poslech v angličtině. Jdu tam až na 1 hodinu odpoledne a končím ve 3. Navíc zítra jedu do školy autem.

Dneska jsem navštívila babička. Neměla jsem totiž co dělat, na procházku se mi nechtělo a doma se mi sedět taky nechtělo. Babička byla samozřejmě ráda za mou návštěvu... přišla tam i malá sestřenka a namalovala mi obrázek. Jsem jí totiž slíbila, že jí příště přivezu pastelky. Vlastně mě dost překvapila, ona se totiž ke mě většinou moc nehlásí, když tam přijedu. Co si ale budeme povídat... já se k ní vlastně taky hlásím spíš minimálně. Musím mít totiž náladu na malé děti a to je opravdu málo kdy. Ono kdyby ta drobotina mrňavých lidí uměla pořádně mluvit, tak je to hned lepší XD.

A teď si jdu trošku pouklidit pokoj. Není tu extra velký bordel, ale kouká se na to blbě. Tudíž, mějte se pěkně a pokud také někdo z Vás zítra píše ještě zkouškovou maturitu tak držím palce ;)...

Foto z Flick.com od Ana Q

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: "new" girl with brown hair zlomenymec 12. 10. 2010 - 14:00