Maggie nemocní a hodní lidé stále žijou

16. květen 2014 | 20.34 |

http://photos-e.ak.instagram.com/hphotos-ak-ash/1388844_665340160181500_1812500074_n.jpgTak mám nemocnou Maggie. Táhne se to už čtvrtý den a já si včera bláhově myslela, že už to bude dobré. Omyl.

Začala chodit na záchod tím způsobem, že účůrla, odešla a za 2 minuty se vrátila a opakovalo se to samé takhle třeba hodinu. Před dvuma dny jsem jí teda vzala k veterináři. Píchnul jí injekci a druhý den na kontrolu. To se zlepšilo a už takhle nechodila hodnu, ale normálně se vyčůrala, ale furt míň než normálně. Včera jsem teda jela na kontrolu a vet, že jí píchne nějakou silnější, protože tam až do eděle není a pak zas na kontrolu. Všechno v pohodě, ale dneska po dvou dnech opět to samé akorát ještě horší. A jelikož náš veterinář v ordinaci až do neděle není, tak jsem sháněla, kam s ní pojedu jinam. Nakonec jsem udělala vlastně i dobře.

Kousek od nás jsem objevila kliniku, a tak jsem milou číču odpoledne naložila a odjela tam s ní na předem domluvený stanovený čas. Jsem fakt ráda, že jsem tam nakonec jela, protože se zjistilo, že to není jen tak nějaké nachlazení, ale docela velkej zánět močáku. Hned jí tam udělal z moče i testy, takže i zjistil, že v tom má chuděra krev. Píchnul jí injekci s tím, že ta zabírá rychle a mělo by jí to i přestat bolet. Dostala taky i antibiotika v tabletách na domu a taky tři pipety za krk, protože to prý většinou kočky mají ze stresu a tahle vodička za krk koččku uklidňuje a tolik se nestresuje.

Snad už to bude jen dobré. Chuděrka moje malinká, si musela vytrpět.

A teď k těm hodným lidem. Včera se mi při procházce s Luckym stala úžasná věc. Obcházela jsem na stezce jednu paní a pozdravila. Odpověděla a zeptala se mě, jestli nechci čtyrlístek. Tak jí říkám, že děkuju, ale ať si ho nechá, že bude mít štěstí. Paní hned s úsměvem, že už má tři a že mi jeden ráda dá, pro štěstí. Tak jsem si ho vzala a teď ho lisuju a budu ho všude s sebou nosit.
Měla jsem z toho ohromnou radost a zbytek dne jsem se tvářila jako pitomec. Přišlo mi to jako hrozně milý gesto a hlavně, když se vůbec neznáme a viděly jsme se poprvé v životě .3.

Také jsem se mimochodem začala učit na absolutorium. Mám na to 14 dnů a mám z toho neuvěřitelnou depku, jak se to všechno naučím. Ono se totiž našli s prominutím takoví pitomci, co otázky na cca 7 minut vypracovali i na 26 stran, což se mi teda nezdá normální a ve finále mi to přinese spíš víc práce než úžitku.

Z toho hlavního jsem se tady teď vypsala a jdu si něco předpřipravit na to učení ať s tím zítra nemám tolik práce :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Maggie nemocní a hodní lidé stále žijou netty* 17. 05. 2014 - 00:11
RE(2x): Maggie nemocní a hodní lidé stále žijou damn-girl 18. 05. 2014 - 18:21
RE: Maggie nemocní a hodní lidé stále žijou protistadu 18. 05. 2014 - 14:25