Rodina Smith

18. květen 2014 | 18.13 |

Měla bych se učit na absolutorium, které mě čeká 2. 3. či 3. 6. Člověk si ale musí trošku občas oddechnout a přestat o tom učení přemýšlet a nestresovat se a právě proto, jsem po dlouhé době zapla Simse a zase něco vytvořila. A to budu úplně mlčet o tom, že se učím a u všeho dobrý. Stačí se mi učit málo, protože mám pocit, že to všechno vím... uvidíme, jestli to fakt budu vědět až si naostro něco vytáhnu :D. Horší to je s angličtinou, tam chytám opravdovou depresy a vážně se jí bojím :/. Nevím u něterých věcí, co tam blábolit česky natož anglicky. Fuj! Zpátky k Simsům! :D

Tentokrát to nebude přestavba ani nic takového. Tentokrát pro vás mám představení nové rodiny a jejich obydlí. A nesmějte se, vymyslela jsem k té rodině i takový "příběh," abyste věděli, kdo jsou zač :D.

Missi Smith

Missi je asi hlavní "hrdinkou" celé téhle rodiny. Jako mladá, co má život ještě před sebou a má čerstvě po 22. narozeninách si vzala do péče svou mladší sestru, o kterou se bude starat. Jejich rodiče totiž zahynuli při automobilové nehodě. Bydlí v domě, který zdělili po rodičích a za vyplacené pojistky rodičů zrekonstruovali dům a v přízemí si Missi postavila vlastní malinkatou soukromou pekárnu, protože vždycky byl její sen takový malý podnit vlastnit.
Nemá to jednoduché, ta malou sestru je sama a do toho začíná podnikat sama na sebe.

Lara Smith

Lara, mladší sestra Missi. Je jí 8 let a právě jí začíná těžký život bez rodičů. Uvidíme, jak se s vlastním životem popere, ale vzhledem k jejímu věku je na ní už teď život příliš tvrdý.

Samotný dům

Pohled na celý dlm (ps.: mráčky jsem dodělávala v programu, aby to nebe nebylo tak holý :D).

Už dlouho toužím  udělat cihlový dům, tak se mi to konečně povedlo. Už jsem jeden dům pro tuhle rodinku měla hotový, ale byla to hrozně ošklivá krabice, tak jsem ho zbourala a postavila tenhle. Je o dost menší než ten předešlý. Do domu se vstupuje přes pekárnu a před domem je parkovací stání a zahrádka k posezení, která patří k obchodu.

U domu je i malinkatá zahrádka s grillem a posezením. Nechybí ani jabloň a záhonky na sázení zeleniny.

Tady na obrázku už je vidět půdorys celého přízemí. Obchod, vstupní chodba, s točitým schodištěm do prvního patra, která vede bytu.Dále už jen kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem.

Pohled do obchodu. Až budou chladící pulty vyskládané dortama, tak to hned bude vypadat zařízeněji a útulněji. Takže zatím jen takto. V celém domě jsem se snažila používat stěny a podlahy, které jsem předtím moc nepoužívala + jsem zkusila použít pár kusů nabytku, se kterýma jsem nikdy předtím také nepracovala.

Pohled do vstupní chodby, která je zařízená velmi jednoduše, protože slouží akorát na přecházení z obchodu do bytu.

Kuchyň je v modro bílé barvě a je tak udělaná schválně, protože jsem testovala toto ladění. myslím si, že tyto barvy jdou k sobě dobře a není s nima žádný problém. V celém domě jsem se také snažila nevybavovat pčíliš moderním nábytkem, takže spíše venkovský styl, jestli to tak můžu napsat a označit :D. Také jsem se snažila používat celkem tlumené barvy a z větší části spíše přírodní a né moc křiklavé.

Pohled od sedacího koutu do malé útulné jídelny.

Obyvací pokoj laděný do bílé a krémové barvy - v bytě dvě asi mé nejoblíbenější barvy aktuálně :).

Teď už pohled do prvního patra. Takže chodbička se schodištěm, koupelna, wc, dětský pokoji Lary v dívčích barvách, ložnice Missi a malinký pokojíček s počítačem... také tam sídlí křeček :D.

Chodbička se schodištěm. Opět v přírodních tónech a materiálech.

Oranžovo-krémová účelně vybavená koupelna s vanou, ale i sprchovým koutem.

Dětský pokoj Lary. Na zdi u postele nechybí ani fotky z cest sezesnulými rodiči. A po dlouhé době jsem použila koberec. Všude jsem v poslední době rvala dřevěný podlahy, tak se teď snažím o změnu, aby to vše nebylo jedno a to samé :D.

Pokoj s počítačem, křečkem a výtvarným plátnem. Počítač bude dodán :D.

A poslední pokoj - ložnice Missi.

Tak jak se vám to líbilo? Jaký pokoj se vám líbí nejvíce a jaký nejméně?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rodina Smith sigrun 18. 05. 2014 - 19:33
RE(2x): Rodina Smith damn-girl 21. 05. 2014 - 14:39