Já už nemůžu!

20. květen 2014 | 17.01 |

Neučím se ještě ani týden na absolutorium a už toho mám plný kecky. Hlavně z toho důvodu, že když na to koukám, tak mám pocit že to umím, a tak se do toho neumím zakousnout a pořádně se to učit a to i přes to, že se bojím, že ve finále až si něco vytáhnu nebudu vědět o čem kváknout. A naprosto nejhorší strach mám z angličtiny. To se ai snad nedá popsat. Hlavně některá témata jsou docela dobré a některé naopak naprosto debilní.

To máte tak. S jednou otázkou do angličtiny se mořím třeba i dvě hodiny a stejně nevím po dvou hodinách, o čem tam budu vykládat. Pak přijde jiná otázka a u té během chvilky popíšu A4 ani nevím jak. Prostě to jde. Tak či tak, mám hrozný srach z obou variant otázek, protože netuším, jak budu vykládat s mou angličtinou 15 minut v kuse. A když se mě na něco zeptají, tak tam budu čumět jako tele a nebudu vědět co po mně vlastně chtějí. A to nemusím mluvit o tom, že učení mě čeká až do příští neděle. Já prostě už nechci! Nejraději bych s tím sekla a nechala to náhodě s tím, že si třeba vytáhnu otázky, které jsem se naučila doteď. Jenže na to já mám asi smůlu a nebo se to bojím pokoušet. Bojim bojim bojim! S angličtinou propadám panice, je to hrůza.

A Maggie nezabrali prášky, takže dneska jsem opět navštívila veterináře. Vet nám prášky vyměnil a snad už budou fungovat! Doufám! Už se to táhne týden. Chudinka malá. A v úterý jdu do konaceláře. Už jsem manažerce obeznámila, že bych s finančním poradenstvím ráda skončila, a tak tam jdu v pondělí odevzdat klíče a podepsat odstupující papíry. Takže si ještě musim najít práci novou a nebo aspoň brigádu na léto. Hledat brigádu na léto v polovině května je dost naprd. Jestli nic nenajdu, tak mě doma asi přizabijí, ou ou :(.

Moje psychika je na bodu mrazu. Prakticky celý den nedělám mimo malých přestávek nic jinýho než, že čumím do papírů. ACHJOOO! Já už nechci! A musim to udělat, protože představa, že bych v září měla opakovat a zase se to všechno učit mě pěkně děsí! :/

Miluju OneRepublic a oni mají tuhle naprosto boží písničku - Love Runs Out!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře