Líčení pro hnědé oči

31. květen 2014 | 14.51 |

Dříve jsem se potýkala s problémem, jak se vlastně líčit. Nebo spíš, jaké barvy stínů můžu používat, protože se svýma hnědýma očima a hnědýma vlasama jsem opravdu nevěděla co, jaké odstíny. Uplynula nějaká doba a já se to naučila - odzkoušela jsem pár odstínů, různě je namíchala a teď mám několik variant, jak si můžu líčit oči tak, aby to vypadalo dobře. Nemusí se to líbit každému, ale já jsem spokojená.

Napadlo mě teda zveřejnit pár tipů na líčení. Pokud teda máte hnědé vlasy a tmavě hnědé oči, tak tenhle článek bude určitě právě pro vás.

Dneska vám představím jeden druh líčení očí, který není tolik tmavý, a tak se tak můžete líčit i během dne. Tento typ patří mezi snad mé nejoblíbenější, protože se tak líčim opravdu často.

Co budete potřebovat? Následující:

Jakýkoliv takovýhle nazlátlý odstín (já používám tyto nazlátlé stíny od Essence), dále takovýhle zelený odstín (já mám S-he). A pro lepší výdrž stínů bázi pod oči, kterou mám také od Essence. Nestojí tolik (počítám, že do 100 Kč) a za tu cenu udělá hodně muziky a mě s touto bází vydrží stíny opravdu celý den. Pokud nemáte bázi, tak stačí, když si oční víčka přepudrujete ;). Pro lepší nanášení stínů a jejich stínování a přechody používám kulatý štěteček od Essence, který není drahý a opět stejně jako jejich báze udělá za málo peněz hodně muziky a krásně se sním pracuje.

Na víčka si tedy naneseme bázi nebo je přepudrujeme a na vnitřní polovinu víčka naneseme zlaté stíny. Na druhou polovinu, tu venkovní, naneseme zelený odstín a pohrajeme si tak, aby přechod obou barev byl pynulý. Pak už jen naneseme na řasy nějakou naší oblíbenou řasenku a máme hotovo. To samé poté zopakujemei na druhém oku.

Takto vypadá přibližně výsledek:

Doufám, že se líbilo a s dalším nápsem na líčení přijdu zase třeba příště :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Líčení pro hnědé oči tlapka 31. 05. 2014 - 14:54
RE: Líčení pro hnědé oči sigrun 01. 06. 2014 - 16:29