A tak vyšlo to, co jsem chtěla 8)

31. květen 2014 | 16.15 |

Dneska vypustíme školu. Na tu si přijdu opět zanadávat až zítra - den před obhajobou práce a absolutoriem.

Dneska popovídám o něčem příjemnějším, o něčem, z čeho mám za poslední dobu opravdu radost, když nepočítám odchod z Fincentra! :D

Jak začít. Když jsem chodila do školy, tak v mém blízkém okolí nežily žádné holčičky v mém věku, a tak jsem se tak nějak začala bavit s klučinou z "vedlejšího" baráku. A stali se z nás docela dobří kamarádi a tak nějak střídavě oblačno jsme se bavili až do devítky a poté se všichni rozprchli na střední školy a vlastně od střední jsme se pořádně nebavili.
No a mě před nějakou dobou začalo v hlavě vrtat, co kdybych mu napsala, jak se má atd. Jenže mi to bylo blbý, kor když mi pak brácha řekla, že jsem se přestala bavit já s nima  né on se mnou :D. Abych to zkrátila. Před týdnem mi odjela kámoška na rok do Londýna a byl to jediný člověk, se kterým jsem se vídala dost pravidelně a bydlel kousek. Po jejím odjezdu jsem si teda byla jistá, že se mu ozvu.

Nejdřív jsem prostě nevěděla, jak se mu ozvat, aby to nevypadalo divně. Víte jak, ozve se mu bývalá kamarádka, se kterou se nebaví x let :D. Nakonec jsem ale překecala sama sebe a napsala. Napsala jsem, že se mi teď do zahraničí vzdálila kamarádka a já teď v blízkosti nemám nikoho, s kým bych se mohla potkávat a nechci sedět furt doma.
Půl dne mi neodeisovala  já už se rozčilovala, že ať si teda trhne :D a že budu trapák a také určitě budeme hrát na co, že mu nic nedošlo, když se náhodou potkáme :D. Neházej flintu do žita se říká a je to pravda :D. Večer mi odepsal, že klidně můžem, ale že teď má nějaký zkoušky a jak se teda mám.

Od té doby jsme si nepsali - nechci se vnucovat :D. Ale i tak jsem hrozně ráda, že jsem se ozvala. Teď se jen modlit, že to pochopil tak, že spolu občas zajdem ven a né že mu jednou za půl roku napíšu, jak se vlasně má :D. Zdálo semi i, že byl vcelku milej a pak taky říkal, že on vlastně tady taky nikoho nemá s kým by se bavil :).

A tak, že by to třeba vyšlo a já opět získala zpět svého kamaráda z dětství? A ještě jednu věc mám. Pokud máte také někoho takového a bojíte se mu ozvat, tak říkám.  ZKUSTE TO! UDĚLEJTE TO! Protože ač já nechtěla, tak teď si říkám "Je lepší něco zkusit s tím, že to nevyšlo než neudělat nic a žít s tím, že to člověk nezkusil."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A tak vyšlo to, co jsem chtěla 8) nessa 31. 05. 2014 - 20:57
RE: A tak vyšlo to, co jsem chtěla 8) tlapka 31. 05. 2014 - 21:00
RE: A tak vyšlo to, co jsem chtěla 8) boudicca 31. 05. 2014 - 22:15
RE: A tak vyšlo to, co jsem chtěla 8) sigrun 01. 06. 2014 - 16:25