All about monday and my pets :)

15. listopad 2010 | 17.48 |

Tak jsem dnes byla na pohřbu. Před týdnem umřel soused. Mamka s taťkou tam šli a jelikož já ho znám od mala a vždycky bal hodný, rozhodla jsem se, že se s ním také půjdu naposledy rozloučit. Tudíž jsem byla ve škole jen první dvě hodiny. Tomu se říká ironie života, vždy když někam odcházím během vyučování ze školy nikdo se mě neptá kam jdu a jak jdu na pohřeb začne se ptát asi miliony lidí kam jdu. Hmmm.

Potom jsme šli do naší místní restaurace na oběd. Obě jsme si daly točenou malinovou zmrzlinu a kuřecí steak s hranolkama a tatarkou. Musím říct, že to bylo vážně super :).

A už mamka zase musela do práce, tudíž jsme se rozloučily a já šla domu. Doma jsem byla, mám pocit, kolem jedné.Jelikož jsem lenoch a dnes jsem byla díky Anni vzhůru už kolem půl šesté, šla jsem si na hodinku lehnout. Když už se mi zdálo, že energie je dobitá odšourala jsem se k PC, kde jsem zase zahradničila na Zeleném impériu :D. Jenže pak mi nezbylo nic jiného než se pustit do brigády. Mamka mi jí totiž poskytuje. Pracuje jako účetní, a tak občas rovnám účetní doklady a podobné věci.

U nás bude dnes veselo. Brácha má totiž třídní schůzky a vesele propadá ze čtyř předmětů. To bude řevu. Jinak teď plánuju jít dělat večeři, Budou toasty, mám je strašně ráda a strašně se na ně těšííím. Co dál dnes? Ani sama nevím, ale vím jedno, musím se učit, takže na to taky přijde, ale teď odcházím dělat ty toasty :).

Foto z DA od angelreich

Tak jsem se rozhodla, že vám představím moje dvě kočičí poklady 8).

Hero


Kocour Hero. Je to hrozný flegmatik a jen tak něco z něj neudělá akční kočku. To už ho malá Anni musí hodně provokovat a zlobit :D.

Anni

A naše malá zlobivá Anni. Tady ještě vypadá jako malé koťátko, ale už je větší, což znamená jedno - aktuální foto dodám v nejbližší době :).

Ještě máme psa, Ferdu, ale ten bude příště. Všichni tři jsou takový moji zlepšovatelé nálady. Vážně nevím co bych si bez nich počala. Nejvíc jsem v kontaktu asi s Anni. Jelikož u mě v pokoji tráví nejvíc času než kdekoliv jinde. Je mazlivá, ale když se mazlit nechce, tak prostě nechce. Nevsteká se ovšem furt, kolikrát jí klidně můžete celou hodinu nosit na rukách po baráku a ona jen vrní a běhá za váma jen tak, ale třeba i na zavolání :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: All about monday and my pets :) zlomenymec 16. 11. 2010 - 20:31