Co se událo v posledních dnech?

15. červen 2014 | 13.34 |

Tak jsem se opět zase rozhodla shrnout do jednoho článku co mi udělalo v poslední době radost a co se vlastně celkově kolem mě dělo.

Hned tady vlevo na první fotce můžete vidět mé aktuální nehty, které jsem dělala minulý týden během těch pařáků. Už je nemám ale tak hezké, jako jsou právě na fotce, a tak dnes budu dělat nové. Už mám asi vymyšlené jaké, tak vám je pak zase ukážu. Je opět použitý průhledný podkladový, pak v mátovém odstínu s mikro třpytkama, který jsem koupila nedávno ve výprodeji a takhle velká lahvička od Catrice mě stála 20,- takže úplně úžasný kup!
Lak má jednu nevýhodu. Po natření mi na nehtech udělal bublinky. Buď je to tím, že jsem lakovala v tom vedru na přímém sluníčku a nebo je prostě blbý lak. Uvidím příště až s ním budu lakovat. Poté jsem nanesla  nejdřívě větší puntíky mátovým odstínem od Essence, ale tentokrát bez třpytek v trochu jiném odstínu a po zaschnutí jsem do puntíků ještě udělala menší bílé puntíky. Na puntíky mám takového super pomocníčka, který je na puntíkování na nehty úplně super. Mám to od Essence a není to ani moc drahé a puntíky se s tím dělají naprosto skvělé:

Větší fotka nehtů je zde:

Na začátku týdne jsem si aktivně začla hledat zaměstnání a musím říct, že to není ani trošku sranda. Stravíte nad tím pár hodin denně a 90% společností se ani neráčí odepsat, že vás neberou. Vážně super. Když už vám konečně někdo zavolát, tak většinou kvuli tomu, proč se hlásíte do obchodu/na benzinku, když máte VOŠ vzdělání a že vás teda nebere, protože s takovou mu stejně utečete za lepším a to se mu nevyplatí. Co má ale člověk dělat, když v jeho oboru prostě ale místa nejsou a nebo nejsou splnitelné požadavky?
Už jsem mohla mít jedno zaměstnání jisté - v obchodě s potravinama na Masarykově nádraží v centru Prahy. To by se mi ale vedoucí nemohl zdát jako extra slizoun, a tak ze strachu z něho jsem raději nenastoupila. Zrovna s takovym člověkem bych se tam snad bála víc než s bezdomovcem. Už dlouho jsem nepotkala někoho, aby na mě na první pohled působil jako excelentní slizák :D. Doufám, že nadcházející týde bude lepší aspoň co se týče pracovních příležitostí.

Včerejší den jsem stravila u babičky na chalupě. Mají obrovkou zahradu - sad a potřebovali pomoct s hrabáním trávy. Jela jsem tam teda já s mamkou a s bráchou a strávili jsme tam s nima celý den. Oni s babičkou a s dědou hrabali a já většinu dne sekala trávu na dvoře. Konečně jsem mohla sekat trávu! Víte, mě sekání trávy hrozně baví, ale nemám normálně příležitost, kde jí sekat.

Taťku to totiž baví tak, a tak nás doma trávu nenechá sekat :( :D.
I přes tu práci to byl výborně strávený den a po dlouhé době konečně mimo Prahu. Né že bych neměla Prahu ráda, mám jí ráda moc, ale někdy to je fajn jí opustit  a změnit prostředí.

A mimo to... už vím co je s Maggie! Minulý týden jí pan doktor odebral vzorky moči na větší rozbor a zjistilo se, že má v močáku malinké kamínky, a tak proto ty problémy. Od úterý už je na speciální dietě - granule, takže už to snad bude jen lepší.

A teď teda k tomu co mi udělalo radost :).

Kamarádka mi odjela na rok do Londýna za prací a před odjezdem mi věnovala tento kámínek, který by mě měl ochraňovat a přinášet mi energii. Bohužel vám aktuálně neřeknu, jak se jmenuje, protože se jedná o indický název a já teď nemůžu najít ten papírek. Řeknu vám je to, že pochází z Indie od ŕeky Gangy.

Tuhle čajovou "sadu" jsem dostala nedávno od babičky. Jedná se o černý snídaňový čaj a přírodní sítko na sypaný čaj. Prvně jsem tohle sítko zahlédla u babičky a hrozně se mi zalíbilo a vždycky, když jsem u ní pak potom byla, tak jsem si dávala sypaný čaj, abych ho mohla používat :D. Babička si asi všimla, že jsem na něj ujetá,a tak nedávno, když přijela mi dala tohle s tím, že mi ho koupila a k tomu i tento čaj. Takže mám ohromnou radost. Menší radost už jsem měla z toho čaje. Upřémně řečeno, já totiž černý čaj moc nepiju. Maximálně tak irish cream nejlépe s mlékem a nebo earl grey s citronem a medem - jó jsem barbar, já vím. Mně ale prostě ty černé samotné čaje nechutnají, a tak jsem se děsila co mě čeká s tímhle. Je ale fakt dobrej a naprosto vynikajicí! Vůbec nemá nahořklou chuť, a tak ho piju ráda a to úplně samotný a ani cukr/med v tom mít nemusím :).

A poslední obrázek. V poslední době mi udělaly radost i tyhle dva laky na nehty a oba dva stály 20,-, dohromady tedy 40,-. O tom mint odstínu už jsem mluvila v tomto článku nahoře a ten nalevo je spíše zdobící, protože to je průhledný lak s oranžovýma a stříbrnýma třpytkama. Takže mám opět tyhle dva nové do "sbírky", protože laků na nehty není nikdy dost! :D

A co v poslední době udělalo radost vám? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co se událo v posledních dnech? tlapka 15. 06. 2014 - 19:52
RE(2x): Co se událo v posledních dnech? damn-girl 16. 06. 2014 - 22:31
RE: Co se událo v posledních dnech? maudě 16. 06. 2014 - 00:13
RE(2x): Co se událo v posledních dnech? damn-girl 16. 06. 2014 - 22:32
RE: Co se událo v posledních dnech? sigrun 22. 06. 2014 - 17:02
RE(2x): Co se událo v posledních dnech? damn-girl 22. 06. 2014 - 19:41