Nákupní centrum a sportovní centrum

16. červen 2014 | 22.28 |

Snad to zase "nepopudí" ty, co se musejí učit, ale jelikož z toho mám radost a jelikož Sigrun se nemůže dočkat výsledku, tak to sem musím dát :D. Áno, zase jsem blbla v Sims a něco málo postavila.

Nejvíce mě baví, když si vytvořím úplně nové sousedství a musím si tam vše vystavět sama včetně dekorací a takové sousedství mám aktuálně dvě. Jedno se jmenuje Berkeley a druhé Oakland. V Oaklandu ale nic zatím není, protože buduju Berkeley. A jelikož o něm tady tak mluvím, tak vám ho taky ukážu. Berte to ale s rezervou, jelikož stavění sousedství mi zrovna moc nejde :/ a hlavně, mám toho tam postaveno ještě strašně málo, takže je to takový holý.

Berkeley:

A teď už k tomu samotnýmu co jsem dnes a včera stavěla.

Nákupní centrum:

Nejedná se o moderní nákupní centrum jak vidíte, ale spíš o takové menší s náměstíčkem. Nechybí tam nic základního. Najdete tam kavárničku se zahrádkou, obchod s oblečením, potraviny, trafiku, zverimex, ale i menší restauraci.
A to velké auto na ulici co vidíte, to je Eminema :D. Ano... mě prostě baví nejvíce hrát s existujícíma slavnýma osobnostma, a tak jsem si tam stvořila Eminema. Jelikož má ale Sims 2 omezený možnosti při tvorbě simíků, tak mu není nijak zvlášť podobnej :D.
Tohle nákupní centrum jsem stavěla včera a mám pocit, že mi zabralo asi tak 3 hodinky :D.

Sportovní centrum:


V pozadí můžete vidět cihlový dům. Mám ho postavený a vybavený už hodně dlouho, ale furt jsem vám ho neukazovala, protože se mi z venku ani trošku nelíbía furt nemůžu vymyslet, jak ho předělat :D.

Celé sportovní centrum jsem udělala na dvě části. Venkovní část a vnitřní část. Venku najdou simíci dotbalové hřiště a dokonce i s  tribunou, dále můžete vidět basketbalové hřiště, ledové kluziště na brusle a dráhu na kolečkové brusle. Prostě a jednoduše, nic nechybí.

A tady už jsou vnitřní prostory sportovního centra. Tady to ale není už úplně sportovní, protože jestli si pamatujete, koupaliště už mám postavené. Chybí jen posilovna a tu budu stavět zvlášť. Tohle je teda spíš jen takový relaxační, takže bowling u baru, nějaké ty šipky, poker a kulečník :D.

A to není všechno.... bude ejště halda podobných článků :D. Město není plně vybavené pro mé simíky, takže určitě ještě chybí nějaký noční klub, restaurace, nějaké wellness a posilovna. A ještě spouuusty doml s obyvateli :D. A to vám jen řeknu, že zítra se chci pustit do stavby Eminemova sídla. Už jsem si našla na internetu fotky jeho pravého sídla a ráda bych zkusila postavit aspoň něco trošku podovné :D.

A takovéhle stavby jsou přesně to, proč mám v Sims všechny datadisky co existují - dávají nepřeberné možnosti co všechno postavit :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nákupní centrum a sportovní centrum tlapka 16. 06. 2014 - 22:42
RE(2x): Nákupní centrum a sportovní centrum damn-girl 16. 06. 2014 - 22:44
RE: Nákupní centrum a sportovní centrum polie 18. 06. 2014 - 17:29
RE(2x): Nákupní centrum a sportovní centrum damn-girl 22. 06. 2014 - 19:39
RE: Nákupní centrum a sportovní centrum sigrun 22. 06. 2014 - 17:07
RE(2x): Nákupní centrum a sportovní centrum damn-girl 22. 06. 2014 - 19:40