Marshall Mathers - dům l 1. část

22. červen 2014 | 19.32 |

Po několika dnech jsem konečně dostavěla Eminemův dům, a tak vám ho jdu ukázat, protože jsem to slíbila. Musím říct, že celé sídlo jsem se snažila postavit podle skutečnosti, ale většina asi ví, že v Sims jsou prostě omezené možnosti. Není to přesné, snažila jsem se to však udělat co nejpřesněji to vůbec jde. Budování celého tohoto sídla bylo opravdu náročné. Jen zahradu a hrubou stavbu jsem dělala dohromady cca 5 hodin a vybavovala celý dům asi taky okolo 5ti hodin.

Marshallův dům bude rozdělen celkem na dva články., protože těch fotek do jednoho článku je opravdu moc. V dnešní první části budou fotky exteriéru. A abyste mohli porovnávat, tak vám sem dám i fotky skutečného jeho sídla, ve kterém žije v Detroitu. Zítra sem také umístim fotku Ema, tak jak jsem si ho vytvořila v Sims a taky fotku jeho dcery Hailie, se kterou skutečně v domě žije. Mimochodem, v zítřejší druhé části budou fotky z interiéru.

Předloha:

eminem

Má Sims verze:

Pro představu prvně dávám fotky z vetší dálky v aspoň v trošku podobném úhlu, jako jsou reálné fotky. Můžete si všimnout, že na reálné fotce je v jezírku vodotrysk a já ho mám v Sims verzi v jezírku také. Čím to? Jednoduché :D, Použila jsem herní kód a vložila na dno jezírka klasickou fontánu :D. PS: Na "dvoře" jsou různé předměty, které jsou připravené na kolaudační party :D.

Pohled na dům z přední části zahrady.

Tak co? Těšíte se na pokračování? Trefila jsem se aspň trošku? Co na to říkáte?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Marshall Mathers - dům l 1. část sigrun 27. 06. 2014 - 21:06