Jsem DiS! :D

26. červen 2014 | 12.24 |

Ahoj lidi, mám chvilku času. Takže se s váma jdu podělit co se kolem mě  událo za posledních pár dní a navíc mám dvě nové fotky mých nehtů a ty prostě určitě chcete vidět! :D

Začnu asi tím nejdůležitějším. Včera naše škola měla slavnostní předávání diplomů a jelikož jsem jede za své tři rky studia získala i já, tak jsem tam byla samozřejmě také. Předávání se konalo v pražském divadle Ypsilon a mohli jsme si tam pozvat své příbuzné. Přišla mi tam teda babička s mamkou. Ony jediné měli čas. Ač jse se nejdřív křenila a nikoho jsem tam tam nechtěla, tak nakonec bylo fajn tam někoho mít.
Vůbec jsem to nečekala, ale když začala hrát naše česká hymna (kterou mám mimochodem opravdu ráda) tak se mi vhrnuly slzy do očí. Někdo si řekne DiS a ještě k tmu na soukromé škole, bože... na co být hrdý? Tam jsem si ale dokonale uvědomila, že svým způsobem jsem i tak překonala vlastní stín. Ono to pro člověka vážně hodně znamená, když mu lidé na základní škole v devítce říkali, že bude rád, když se v prváku udrží na střední škole a co pak ta maturita. Pche... asi tam těm prokletým hadům ten můj diplom ponesu ukázat! :D
Po předávání jsem si s babičkou a mamkou zašla na oběd. Mimochodem, měly jsme naprosto dokonalej š´tavnatej úžasnej a famózní kuřecí steak. Kdybyste nevěděli, kam v Praze na oběd, tak tu restauraci, která se nachází ve dvoře u zastávky tramvaje Národní třída směrem na Karlák hned kousek vedle Levných knih vřele doporučuju. Vačí fakt výborně a ani ty ceny nejsou tak vysoký. Po oběde jsem se vydala na za svými spolužáky posedět do klubu, ale zase hned před půl 3 jsem se už loučila a s kámoškou se vydaly každá do svých domovů :D.

A dnes jdu po asi dvou měsících konečně ke kadeřnici! Potřebuju to jako prase drbání, protože moje podkova už je přerostlá a barva vlasů se neshoduje s tím odstínem, který jsem měla, když jsem od ní odcházela naposledy :D. Ta přerostlá podkova je ale i vlasně dobře, protože v letním počasí mě to nebaví fénovat a tvarovat dvakráttak. Nechám si to teda střihnout na mikádo a teď jen uvažuju jestli ofinu nebo bez ofiny :D Barvu si chci dát samozřejmě přeliv a to nějaký v odstínu měděné barvy a vrznu do toho nějaký silnější blond melír. Takže cca po půl roce bude opět větší změna :D.

A práci furt hledám a je to psychicky náročný :D. Nedokážu si představit, že práci budu hledat třeba ještě půl roku. To mě dřív nebo později klepne! :D

Ještě na chvilku odbočim k Sims. Mám nafocený další dům, ale nevím, jestli ho sem dávat nebo udělat mezi Sims větší odstup, protože teď tady byli poměrně často. Nápady ale ještě pořád mám a vůbec netuším, co stavět dřív. Svým způsobem ale mířím tam, kam jsem nechtěla :D. Většinu času stavím podle něčeho a tím upadají mé nápady, jak postavit dům jen z vlastních nápadů :D. Nebojím se ale, že by se to nezpravilo, protože už mě aktuálně čeká jen pár staveb podle něčeho a pak si zase vše včetně hrubé stavby budu vymýšlet a navrhovat sama :).

Závěrem vám chci ukázat dvě poslední fotky mých nehtů. Ty první jsou z minulého týdne a jsou focené už v pomerně odrostlém stádiu, tak nevypadají tak hezky. Ty druhé jsem si dělala včera. Nejdřív jsem si chtěla jít odpoledne lehnout, ale nakonec jsem se pustila do těchto nehtů. Vrátím seejště k tem prvním - nejdříve jsem se rozhodla, že poprvé zkusím vyzkoušet třpytky v suché podobě. Výsledek teda dopadl naprosto strašně a to nemusím ani vykládat o tom, jak jsem měla ty třpytky snad po celém pokoji :D. Naštvala jsem se a nakonec je přetřela tímhle tmavým pískovým lakem :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jsem DiS! :D maudě 26. 06. 2014 - 17:11
RE(2x): Jsem DiS! :D damn-girl 28. 06. 2014 - 10:10
RE: Jsem DiS! :D tlapka 27. 06. 2014 - 11:13
RE(2x): Jsem DiS! :D damn-girl 28. 06. 2014 - 10:09
RE: Jsem DiS! :D sigrun 04. 07. 2014 - 12:07