Zadařilo se!

28. červen 2014 | 09.28 |

Vždy, když to člověk nejmíň čeká to přijde. Nikdy jsem na to nevěřila, ale asi začnu. Ve chvíli, kdy jsem tomu vůbec nevěřila, tak se to povedlo? TADADADÁÁÁÁÁÁÁ! Mám práci! Není to nic hrdinskýho, protože nebýt mamky, tak jí nemám, ale hlavní je, že je! :D
Od poloviny srpna začínám jako hospodářka jídelny ve školce a já se na tu práci kruci těším! :D V jedné školce, kde mamka dělá výplaty zrovna jedna odcházela, tak tam mamka volala a ředitelka ať přijde v pátek teda se mnou, jak si sednem. Nikdo se mnou neměl problém a asi jsem udělala dojem, a tak mě berou! 8) Říkali, že s mamkou neměli nikdy problém a že věří, že když vezmou někoho ze strany mamky, tak nemůžou udělat chybu. A já se tam těším!

Získám tím naprosto úžasnou praxi a hospodářek je málo. Je to na 4 hodiny denně, takže si k tomu budu muset ještě něco najít, ale to nevadí :). Budu mít svou vlastní kancelář, která bude jen moje! Řediteka už pravila, že má aspoň o důvod víc do té kanceláře koupit nový počítač a obstarat přehlednější program na práci, takže co víc si přát! :D Navíc školková kuchyň tam prý vaří úžasně, a tak budu mít i celé obědy a to cca za úžasných 28 korun! :D Jsem na vrcholu blaha a vážně se tam těším! 8).

Další plus je, že to mám asi 15 minut autobusem a to je taky naprosto úžasný! :D Jsem hrozně moc spokojená a šťastná. Mamka se bála, abych o tu práci měla zájem, ale já se tam prostě těším od prvních chvil. Včera jsme se tam teda byly s mamkou kouknout a já ze čtvrtka na pátek nemohla dospat, jak jsem se těšila :D. Další plus je, že to sice je v kanceláři, ale nebudu dělat jedno a  to samé, protože tam je hned několik činností. Budu jednat s rodičema ohledně platby obědů, bud hlídat pokladnu, budu se starat o sklad zásob, budu dělat vyúčtování a uzávěrka, a když někdo v kuchyni nečekaně vypadne, tak tam pujdu třeba pomáhat krájet cibuli atd.

Hrozně moc se mi ulevilo. Ta představa, že už nemusím denně sedět nad inzerátama a posílat ujetý motivační dopisy, na který mi stejně nikdo neodpoví. Aaach! Každej, kdo už mě viděl od té doby říká, že to je na mně vidět, jak se mi ulevilo :D. A další sranda :D. Hned potom, co jsem tohle přijala mi včera odpoledne psali hned tři lidi s nabídkou pohovoru :D. Nikde ale nebyla praxe tak dobrá, jako tady :P.

Jediný, co mě trošku zlobí je aktuálně opět číča :D.
Ve středu se doma neukázala přes 5 hodin a přišla v půl 10 večer domu. Ve čtvrtek to samé akorát, že jsem jí pouštěla ráno v 5 a ukázala se tady až v půl 3 a včera mě dostala nejvíc. Pustila jsem jí v 6 ráno, celý den tady nebyla a přišla domů večer v půl 10. Je to fakt divný, protože normálně se tady co 2 hodinky ukáže a po 12 dopoledne cca do 2 odpoledne chrní dole v obýváku a teď ty 3 dny prostě nic. Navíc jsem si všimla, že jak se to stalo prvně - ve středu, tak vůbec ráno neotravuje, že chce ven. I teď... normálně v tuhle hodinu už od ůl 6 od rána lítá venku a dneska seděla akorát na balkon a z pokoje se ven nedrala a teď tady leží na škrabadle a chrní. Tak snad se vrátí brzo do svého normálu :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zadařilo se! boudicca 28. 06. 2014 - 09:38
RE: Zadařilo se! zlomenymec 28. 06. 2014 - 10:50
RE: Zadařilo se! tlapka 28. 06. 2014 - 12:21
RE: Zadařilo se! polie 30. 06. 2014 - 12:26
RE: Zadařilo se! sigrun 04. 07. 2014 - 12:31