My new nails :)

2. únor 2011 | 20.26 |

nails6Chichichichichi, tady na té fotce můžete vidět mé nové nehty. Dělala jsem si je včera večer, tedy spíš v pozdním odpoledni :D. Jak jsem je nalakovala začalo se mi chtít strašně moc čůrat, takže jsem to v sobě "dusila" další hodinu a půl a jak říkal teď Doggís, za tu práci a pěkné nehty to stálo :D. Ve třídě jsem dneska nějak máchala rukama a Pavel mi povídá "Ty máš zase nový nehty? Ses včera nudila co? :D" Uplně výborně to vystihl XD!

Ve škole dneska byla pohodka, pohodička veliká a zítra nám odpadají dvě hodiny = máme až od půl 10. Si krásně přispím, pěkně do 8 :D. Pardon už z nova pšu, já se totiž zaposlouchala do Aloha From Hell - Can You Hear Me Boy :D.

Dnes hned po škole jsem jela o stanici dál, tam jsem vystoupila a upalovala jsem za babičkou. Jsem jí dlouho neviděla a navíc jsem šla ukázat vysvědšení. Dostala jsem pochvalu za pěkné známky a jako odměnu 200, ty se zítra budou hodit do Starbucksu (neboj babiiii, jde to na dobré účely - na vyrovnání kofeinu v krvi XD). Po příchodu tam na mě čekaly čerstvé babičiny špagety, byly vynikajicí, vlastně jako vždy a taky mi na počest mé navštěvy upekla mé milované kobliy, které mi i sbalila na domu. Taže za malou chvilku si pujdu udělat něco teplého k pití a k tomuhle tyhle tučné dobrotky :D. Co bych vám tak pověděla ještě?:D Sama už ani nevím... asi už to je za dnešek všechno.

Hmmmm, můj daddy má ztřeštěné nápady. Poslední dobou, když už chybí malinko od toho abych usla se dole v přízemí rozrazí dveře a daddy zařve na psa, aby šel domu "FERDO! DOMU!" Takže jsem hned opět vzhůru a dalších nejmíň 15 minut se usilovně snažím usnout. Což je výborný, když je třeba zrovna kolem půl 12 :-/. Já tu knihu s názvem "Můj otec" vážně jednou napíšu!

A teď? A teď si jdu udělat ten teplý nápoj a tam toto, to co by se takle pozdě jíst nemělo XD. Mějte seee ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře