Today is... is... horibble

23. říjen 2010 | 17.24 |

Víte na co je dnešek? Na jedno velký hnědy. Přesně na to. Vážně mě to nebaví, nebaví a NEBAVÍ. Ten hroznej den datuju teprve asi půl hodiny. Ale to s edo večera nezlepší. Výborně! Ještě k tomu mi vyskakuje jeden reprák což mě dohání upřímně k šílenství jako to všechno okolo.

Sakra, proč mě nemůže nechat vydechnout?Proč nechápe, že mám v hlavě svých problémů dost. Proč sakra nechápe, že teď vážně nemám náladu to řešit zrovna s ní. Snad ode mě nikdo nečeká, že se budu usmívat jak pitomec a tvářit se jak je to všechno naprosto v pořádku a jak se to zlepší. Nemám ráda, když cítím, jak se na mě někdo tlačí. Dohání mě to k šílenství. Nehledě na to... všechny ty problémy ví. Myslím, že to stačí. Nepotřebuju jich víc. A už mě vážně nebaví se neustále usmívat a skrývat se za usměvavý obličej.

Těším se až udělám maturitu. To si totiž zabalím kufr a vypařím se na několik dní úplně sama do mého milovaného Berlína. Byla jsem i v Paříži, kterou jsem vždycky milovala. Jenže Berlín mě prostě uchvátil víc, když  jsem tam přijela. Vážně je to krásný město a strašně milý lidi :).

A víte co? Chce se mi brečet...

foto z DA od pan-lukasz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Today is... is... horibble pajenka®svetu.cz 23. 10. 2010 - 17:27
RE: Today is... is... horibble mix* 23. 10. 2010 - 18:30