Astrologie a neastrologie

1. červenec 2014 | 16.20 |

Ahoj. Pokaždé mi dělá problém vymyslet nadpis, aby to znělo aspoň trošku normálně a vždycky to je pro mě neskutečnej porod :D. Jak už název napovídá, článek bude o astroložce, kterou jsem navštívila včera a plus i další věci. To by mě zajímalo. Taky s tímhle máte vždy takový problém?

Proč jsem se vlastně rozhodla sem psát. No, sedím tady u počítače a tvořím mamce internetové stránky, které budou sloužit na propagaci jejího účetnictví. Prý to chce trošku víc rozjet a já dostala za úkol vytvořit jí stránky. Tak tady tvořim. Spíš už mám vytvořena. Nic těžkýho to nakonec nebylo, ale jelikož jsem jí nechtěla zakládat blog, ale neplacené webovky, tak jde nastavit vzhled jen přes šablony. Velký grafický tvoření se teda nekonalo. Jelikož jsem ale ušetřila čas na dělání designu, tak jsem jí vytvořila logo, které se bude dát i na vizitky. Muhehe. To jsem zvědavá, co na to bude říkat až jí to ukážu, jak se vrátí z práce :D.

Chystám se na nový nailart. Musím se ale nejdřív rozhodnout, jestli ho budu dělat v modro-zelených barvách a nebo fialovo-růžových. ještě uvidim a furt nevím co z toho zvolit :D. A nebo takhle - musim prohrabat nejdřív svůj košíček s lakama, jaký barvy tam vůbec mám a jestli se k sobě hodí :D.
Včera jsem v 10 večer zapla Sims s tím, že si zahraju jen hodinku a půjdu spát. Achjo. Zkysla jsem u toho na několik hodin a odcházela jsem spát po jedné ráno a to jen z vlastního donucení, protože se mi to nechtělo vůbec vypínat :D. Sebestředně jsem si tam vytvořila totiž sama sebe a mám rozjetou kariéru architektky :D. Aktuálně jsem na pozici vedoucí stavební firmy a hrozně mě to baví :D.

A teď k astroložce. Zajímá vás to asi nejvíc. Předpokládám. :D

Šla jsem tam na horoskop, který se vypočítává podle přesného času narození a místa narození. A celé to bylo obrovsky zajímavé. Jednak je paní Mochnáčová neuvěřitelně sympatická a pozitivně naladěná, ale člověka tam v té "kanceláři" obalí takový klid a jistota.
Co jsem si tedy odnesla? :D Je to rozporuplné a kolikrát tam asi hraje roli i psychologie, ale u některých věcí si člově říká, že tohle nemohla vědět a jak to víc, že to prostě není možné :D. Mamka už tam byla asi před dvouma rokama a v té době se i ptala na mou budoucnost, a tak jsem možná čekala trošku víc. To spíš ale je jen díky tomu, že ty hlavní věci jsem už o sobě od ní díky mamce věděla.

Budu prý v životě hodně zkoušená co se týče vnitřní poctivosti. Prý mám dokonalé vlohy, které se týkají intuice a mám se vykašlat na nějaký rozum, ale vždy jednat odle intuice, protože tu mám prý na naprosto dokonalé úrovni. Prý budu mít děti - holka a kluka. Takže rodina bude s tím, že jednou se prý budu rozhodovat mezi dvěma muži s tím, že mi radí ať v tom rozhodování dám na intuici a na pocity a né na rozum, protože při volbě díky rozumu bych měla i druhé manželství.
Také říkala, že se neustále šťourám v tom, coby se dělo, kdyby se dělo, jak by to bylo apod. a že mě to hrozně ničí a že tohle si mám uvědomit a přestat to dělat. Sakra, jak to o mně ví? :D Poté naprosto dokonale trefila mé zdravotní problémy, které jsem měla nebo mám - průdušky, plíce, bolesti hlavy, klouby (kolena), dispozice k štítné žláze a křečovým žílám - vše ze strany otce. Táži se, kde to o mně zjistila? :D
V životě prý budu zajištěná, vždy budu finančně samostatná a můj manžel prý bude nějaká společensky uznávaná osobnost. Zajímavé, že tohle říkala před dvouma rokama i mamce, když tam byla a těžko si to může pamatovat :O. Beran s ascendentem ve štíru, ale když se vezmou dohromady veškeré propočty, tak jsem lvice :D.

Rozhodně to bylo zajímavé a v některých částech i poučené :). Musím říct, že já na astrologii a podobné věci věřím a i z toho důvodu jsem tam šla, protože jsem chtěla vidět, jak to probíhá v reálu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Astrologie a neastrologie tlapka 03. 07. 2014 - 11:12
RE: Astrologie a neastrologie sigrun 04. 07. 2014 - 12:47
RE(2x): Astrologie a neastrologie boudicca 04. 07. 2014 - 20:14
RE(3x): Astrologie a neastrologie sigrun 05. 07. 2014 - 09:16
RE: Astrologie a neastrologie maudě 06. 07. 2014 - 12:23
RE: Astrologie a neastrologie damn-girl 06. 07. 2014 - 12:47
RE(2x): Astrologie a neastrologie maude 06. 07. 2014 - 12:51