Tré Cool - dům

12. červenec 2014 | 08.22 |

V The Sims stále stavím jako divá, ale článek tady už dlouho o Sims nebyl. I s tímhle mám teď pět článku o mém budování v této hře do zásoby, ha! :D Pamatujete si na článek, ve kterém jsem zveřejnila sportovní centrum pro své simíky? A pamatujete, jak na jednom screenu ze hry byl výhled na takový cihlový dům? Tak právě ten dům vám dnes představím.

I tentokrát jsem se věnovala stavění domu pro opravdovou osobu. Tentokrát jsem stavěla dům mému milovanému bubeníkovi z Green Day. Tré Coolovi. Ano, jsem šílenec. Dovědět se to ty reálný osobnosti, tak mě všechny nechaj zavřít, ale co :D. Neva :D. Na internetu se ale nedá nikde zjistit, v jakém domě vlastně bydlím, a tak jsem to tentokrát musela nechat na své fantazii.
Dům mám postavený už pěkně dlouho, ale furt s ním nejsem nějak spokojená. Hlavně co se týče exteriéru. Rozhodla jsem se ho ale i tak zveřejnit, protože třeba se někomu jinému bude líbit takový, jaký je.

Prvně teda představím obyvatele - Tré Cool a Tré Cool v reálu (podoba stejně jako u Eminema je nejistá :D):

trecool 

Dům a zahrada domu:

Musím konstatovat, že se mi nejvíce líbí ta předníčást zahrady, a také se mi líbí jak je udělané to parkování pro auta. Nemůžu si pomoct, ale tomu dmu to tak prostě sluší :D.

Vnitřek domu:

Pohled na půdorys přízemí. Najdete tam vstupní chodbu, prostornou místnost, ve které je kuchyň, jídelna a obývací pokoj. Dále toaleta s menší koupelnou a jelikož je to dům hudebníka, tak je v přízemí i zkušebna.

Vstupní chodba

Tmavě hnědá kuchyň s naopak světlou jídelnou a na třetí fotce je pohled na bar. Na ten jsem opravdu pyšná, protože se mi líbí, jak jsem ho vymyslela. Vymyslela jsem jak nově použít tu poloviční zeď se "zábradlím" a fakt se mi to tak líbí. Možná má někdo jiný názor, takže klidně to ohodnoťte v komentážích :).

Úžasně červeně agresivní pobývací pokoj a na druhé fotce i vidíte, jak je vyřešené schodiště.

Zkušebna s bicí sestavou. Bicí prostě u bubeníka v domě nesmí nikdy chybět. Obejde se bez elektřiny a třeba i vody, ale bez bicích prostě ne! :D

Miluju kémové a hnědé koupelny 8). Tahle je i se soklem, na kterých je umístěný věšák na ručníky.

Z přízemí jsme se přemístili do prvního patra, a tak zde můžete vidět půdorys. Chodba se schodištěm, ložnice, koupelna, pracovna, ze které je vchod do pokoje pro hosty a pak tady máme ještě dětský pokoj. K Trému už mám vymyšlený scénář hraní a ten dětský pokoj bude nutný :D.

Začneme teda v prvním patře klasicky chodbou se schodištěm.

Z chodby budeme pokračovat do ložnice, ze které je vchod na balkon.

Logicky nás další dveře zavedou do koupelny. Tentokrát v černé barvě a i zde je nový prvek - sprchový kout. Není to klasický sprchový kout, jak je v símíkách známo, tenhle je totiž zděný a prosklený a navíc prostorný.

Pohled na pracovnu, která je vybavena bílým nábytkem se světlou dřevěnou podlahou, a tak je celá místnost krásně prosvětlená. I z pracovny se dá vyjít dveřma na balkon.

Zelená barva je prý uklidňující barva. Proč jí tedy nepoužít do pokoje pro hosty?

A na konec celého článku dětský pokoj. Dětský pokoj pro mimina a batolata umím vybavit líp, jak pro děti školního věku. Divné :D.

A to je dnes vše. Jak se vám líbilo? Eminemův dům je asi lepší, že? No jo, nasadila jsem si Eminemovým domem docela laťku a teď jí budu těžce dohánět :D
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Tré Cool - dům sigrun 12. 07. 2014 - 10:55
RE(2x): Tré Cool - dům damn-girl 14. 07. 2014 - 22:36
RE: Tré Cool - dům maude 12. 07. 2014 - 21:41
RE(2x): Tré Cool - dům damn-girl 14. 07. 2014 - 22:36