6. den - Oblíbená YA kniha

13. červenec 2014 | 23.04 |
› 

Dneska už šestý den tohoto challenge. Tentokrát s názvem "YA kniha". Podle všeho, co jsem zjišťovala k tomuto tématu to je kniha pro mladistvé. Jakou knihu to mladistvé tedy považuji za čtivou? V mém případě bych se teda spíš bavila o knižné sérii, protože jsem se v tomto tématu rozhodla pro Harryho Pottera a toho je daleko víc dílu než jen jeden, jak každý jistě ví :D.

Já si teda osobně o knihách pro mládež nemyslím upřímně nic hezkého, protože podle toho co sleduji knižní trendy v této věkové hranici to je všechno kolem upírů (tedy aspoň v dnešní době). A já tuto tématiku v dnešní době beru tak nějak za odpad a takový Upíří deníky pro mě není kvalitní kniha a nezlobte se na mě - to ani Stmívání. Nečetla jsem ani jedno, ale nahlížela jsem :D.

V tomto směru tedy uctívám Harryho Pottera. Uznávám, poslední díly jsou spíše pro dospělé, ale ty první zas tak ne, to musíte uznat i vy :D. Já mám ale prostě svět Harryho Pottera a jeho přátel hrozně ráda a to knižní, ale i filmový. Ostatně, knihy jsem četla dost pozdě - teprve před třema rokama. Všechny jsem je ale přečetla jedním dechem a jsem si jistá, že jsem je nečetla naposled.
Jsou to úžasné knihy a ještě úžasnější svět, který nám J. K. Rowling v těchto knihách prezentovala. Docela mě při tom čtení mrzelo, že žádný kouzelnický svět neexistuje.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 6. den - Oblíbená YA kniha tlapka 14. 07. 2014 - 10:09
RE(2x): 6. den - Oblíbená YA kniha damn-girl 14. 07. 2014 - 22:33