Bad mood :/

25. únor 2011 | 22.46 |

Omlouvám se. Ale vůbec jsem za těch posledních pár dnů neměla čas a hlavně... ona totiž ani nebyla nálada. No a od zítřka do úterka tady asi taky nebudu činna. Teda, co to kecám? Asi? Né! Určitě, totiž!. Odjíždím totiž zítra v 9 ráno do úterka na hory :). Strašně moc se tam těšim. Mám sbaleno, nabíjím foťák, i-pod, cpu písničky do i-podu, zabalila jsem si účetnictví (musim se to naučit na praktickou, ze který mám vážně bobky :/) a další věci. Jako četbu k maturitě :D. Chystám se na Báječná léta pod psa :D. Potom tady mám Krysaře a Matku od Čapka. Na matku se celkem těšim a na Krysaře jsme zvědavá,

Pokud se chcete zeptat co se za těch osledních pár dnů dělo, tak vlastně ani nic. Jeden den jsem akorát myslela, že už si vážně hodím mašli. Ale už to snad neni tak hrozný.

Dneska jsem byla venku s Maude, takže odpoledne bylo skvělý. Ono totiž ani nejde, aby odpoledne s Maude bylo špatný :D. Zavedla mě do výborný restaurace, kde jsme si daly výbornej oběd. Prvně zeleninovej vývar, poté vepřový kotlety na žampionech s kroketama společně s colou a to všechno za pouhých 99,-! Není to úžasné? JE! 8) Navíc to jídlo tam bylo fakt výborný 8). Potom jsme se kousek prošly a zavítali do Starbucksu, né nesmějte se xD. Maude si dala velkou čokoládu bez příchutě a já latté, tentokrát vanilkový a taky velký. Dokonce na nás dneska zůstaly i ty pohodlný křesílka 8). A poté jsme se vydaly společně domu vlakem.

A teď už se jdu loučit. Tak já se vám zase ozvu po horách, zatim se mějte báječně a v úterý AHOJ! :)

Foto z DA od spookydoom

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bad mood :/ pajenka®svetu.cz 26. 02. 2011 - 10:17
RE: Bad mood :/ chester 26. 02. 2011 - 20:18