18. den - niha, kterou máš rád/a, ale....

25. červenec 2014 | 21.22 |
› 

Dlouhá trnitá cesta z peklaJelikož se celé téma kvuli své délce nevešlo do titulku, tak ještě jednou - "Kniha, kterou máš rád/a, ale jsi v rozpacích, když to musíš říct." U tohoto dne challenge jsem se tetelila blahem, protože jsem přesně věděla, jakou knihu k tomuto dni vyberu. Ta kniha se jmenuje Dlouhá trnitá cesta z pekla a pochází od Marilyna Mansona a Neila Strausse.
Musím říct, že hrozně ráda čtu autobiografický knihy a právě tahle je má oblíbená a vždycky, když se o ní někde zmiňuji, tak na mě koukají lidi divně, protože Marilyn Manson. Doporučuju ale mi na pana Mansona nesahat, protože já ho mám hrozně ráda. Mám hrozně moc ráda jeho tvorbu a svým způsobem pro něj mám tak nějak slabost. Asi jsem vážně trošku švihlá! :D

Jak jsem už říkala. Kniha je autobiografická. manson v té knize vypráví svůj život. Povídá tam o tom, jak probíhalo jeho dětství a jak se postupně stal slavným a také hlavně vyvrací některá tvrzení z médií. Tu knihu jsem enskutečně rychle přečetla a opět se na ní chystám, abych k ní mohla na blog napsat objektivní recenzi.

Každého Manson maniaka tato kniha určitě potěší!:D

Zdroj: http://damn-girl.pise.cz/686-30-denni-knizni-challenge.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 18. den - niha, kterou máš rád/a, ale.... zlomenymec 27. 07. 2014 - 10:43
RE(2x): 18. den - niha, kterou máš rád/a, ale.... damn-girl 28. 07. 2014 - 22:56